Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy barátok legyünk az egyik tanárnőmmel, aki az osztályfőnököm is? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,a tanárnőm pedig kb 20 évvel idősebb,mint én.Nagyon kedves,aranyos,humoros,szimpatikus.Hogyan lehetnénk barátok?Tippek,tapasztalatok?Előre is köszi! :)
2016. márc. 5. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek sokat, ezáltal tudjátok egymást mélyebben megismerni. Egyetlen óra is hatalmas előrelendítést adhat, ha tényleg őszinte. Értékelni fogja.
2016. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Miről?Vagyis hova tereljem a témát,mit kérdezzek tőle véleményed szerint?
2016. márc. 5. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
valami fontos (nak tűnő) dolgot kérdezz meg tőle, aztán esetleg valami mást, és kész... volt olyan, hogy kértem cukrot (valami gond volt a torkommal azon a héten) az egyik tanártól, és elkezdett dumálni arról (informatikatanár, és gép előtt ült épp), hogy nem tud csatlakozni a hálózathoz, mert elkúrt valamit a rendszergazda, és hogy milyen rosszul végzi a munkáját, meg az előző jobb volt, stb...az a lényeg h ez a 2 dolog rohadtul nem függ össze, szóval megy ez magától is
2016. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!