Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma a hugomal üzentem a réggi...

Ma a hugomal üzentem a réggi tanárnömenk hogy büntudatot érzek amiért réggeben mikkor az osztályfönököm volt szarul bántam vele! Meg mikkor tegnap meglátam elsírtam magam! Ti szerintetek mit válaszol vissza?

Figyelt kérdés
Ma a hugomal üzentem a réggi tanárnömenk hogy büntudatot érzek amiért réggeben mikkor az osztályfönököm volt szarul bántam vele! meg mikkor tegnap meglátam elsírtam magam! ti szerintetek mit válaszol vissza?
2015. márc. 25. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ezt szerintem személyesen illene, nem üzengetve...
2015. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak remélni tudom, hogy a tanárnő nem nyelvtantanárnő, és te nem levélben üzentél neki. Mert ha igen, akkor szegény tanárnő még jobban el lesz keseredve, hogy nem volt képes megtanítani helyesen írni..
2015. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Komolyabb kérdésekre vagyok kiváncsi!
2015. márc. 25. 10:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyabb kérdésekre vagyok kiváncsi!"


Hát ez mekkora öngól!

2015. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ha valaki nem akkar segiteni akkor ne ìrjon ide!
2015. márc. 25. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerrinnttettek ezz íggy trrolllkkoddikk, vaggy ténnnnyleggg ennnnnnnnnnyirre eggyszerrűcskkke?
2015. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:DDDD
2015. márc. 25. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:
sírj ki magad
2015. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mármint (sírd ki magad)
2015. ápr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt már senki sem tud írni! :D

Tanárnő vagyok, meg lennék sértve, ha valaki ilyen témában üzengetne nekem. Az most mindegy kivel, lehet az a pápa is a béke jelével, nem esne jól. Ez olyan dolog amikor fel kell vállalni, személyesen odamenni, és bocsánatot kérni. Nem a bocsánattól lesz jobb, rendezve, hanem az arcon látszó megbánástól! A kisugárzástól. Ezt egy levélbe nem lehet leírni. Írhatta akár a szomszéd néni is aki egy kései áprilisi tréfának szánta a tesóddal együtt. ÉRTED?!! Szerintem, még van lehetőséged, menj be személyesen és mondd el neki. Erre a tanárok mindig elérzékenyülnek, ha nem robotok vagy befásult tönkrement emberek. :))) Majd írj!!! Remélem tudtam segíteni! :)

2015. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!