Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nevetett a tanárnő...

Miért nevetett a tanárnő annyira? Ez mire utal? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Pár hete járok abba a suliba.A barátnőm megkérdezte,amikor hárman voltunk a tanárnővel,hogy jófej vagyok-e.Erre semmit nem válaszolt,csak elkezdett nagyon nevetni.Ez mire utal?Én nagyon kedvelem a tanárnőt,előtte azt hittem talán ő is kedvel engem.Mit gondoltok?
2016. márc. 5. 22:07
 1/7 A kérdező kommentje:

*A barátnőm megkérdezte a tanárnőtől,amikor hárman voltunk,hogy szerinte jófej vagyok-e.

Így akartam írni. :D

2016. márc. 5. 22:12
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Hány éves vagy ?
2016. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbált diplomatikus lenni. Nem sikerült.
2016. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

20.Miért?

Diplomatikus?De melyik irányba? :D

2016. márc. 5. 23:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor vajon most ez mit jelentett?Hogy kedvel,csak nem akarja elmondani vagy nem kedvel,csak nem akarja elmondani?Vagy egyáltalán nem akarja megmondani?Bár az a nevetés szerintem elég fura volt.Mire gondoltál kedves második?
2016. márc. 5. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:

És fiú vagy ? Gondolom a tanárnő nincs több 25-nél .


"Erre semmit nem válaszolt,csak elkezdett nagyon nevetni.Ez mire utal?"


Szerintem már észrevette több emberen, hogy bejön nekik és ezért nevetgélt válasz helyett . Valószínű te voltál a 120. aki feltette ezt a kérdést (vagy helyetted a barátnőd) neki :)))

2016. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :D A tanárnő kb 36-38 lehet talán. :'D Hangsúlyozom a barátnőm azt kérdezte,hogy jófej vagyok-e.Akkor egyből csak arra lehet gondolni,hogy bejön nekem? :D De egyszerűen nem értem mièrt nevetett annyira. :D
2016. márc. 6. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!