Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy osztálytársam karján, hogy bevan kötözve. Kémián levette és úgy ültem, hogy láttam az alkarja telis tele vágásnyommal. Óra után, szóltam az ofőnek, de az egy olyan kelletlen nő, szerintem nem is csinált semmit. A lány eléggé el van hanyagolva, 1 szobás lakásban él az anyjával, apja elhagyta őket, nővére elköltözött, anyja részeges, és durván veri őt.Szóltam anyunak, azt mondta helyesen cselekedtem. Ha az ofő nem csinált semmit, akkor szóljak az igazgatónak? Nem vagyok olyan jóban azzal a lánnyal de aggódok érte.

13/L



2016. márc. 10. 18:56
 1/2 anonim válasza:
Szia! Kb veletek egyidős vagyok,úgyhogy megértelek. Ha nem találsz segítséget, bróbálj közeledni hozzá,de elősz semmiképp se említsd meg a sebeket. Ha már bíztok egymásban próbálj finoman beszélgetni vele,tanácsokst adni neki. Én szerencsére nem voltam ilyen helyzetben soha,és nem us akarok,szóval csak ennyit tudok mondani.14/l
2016. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok,uh bocs a helyesírási hibákért,telóról vagyok és este van.
2016. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!