Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt az osztály...

Miért csinálják ezt az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Főleg a lányok csinálják azt, hogy mikor csak simán ülök a padban és zenét hallgatok fülhallgatón és közbe tanulok, vagy mondjuk olvasok, azt veszem észre, hogy nem messze tőlem ott állnak egy csoportban és engem bámulnak és közbe beszélnek valamit, aztán mikor rájuk nézek, összenéznek meg forgatják a szemüket. Vagy mondjuk elkezdenek szünetben sugdolózni valamiről és a többi lány egyből megy oda, hogy miről van szó és igy hallom, hogy mondják egymásnak, hogy de ne mondjátok már el neki, aztán igy egymás között sugdolóznak és igy rám pillantgatnak közbe.

Nyilván kibeszélnek valami miatt, de azt nem értem, mit beszélhetnek ennyit rólam. Tényleg semmi különös dolgot nem csinálok, van egy barátnőm az osztályban, vele beszélgetek, de mikor épp nem vele vagyok, csak csendben ülök a padban és lefoglalom magam valamivel. Más ilyen emberek is vannak rajtam kivül, akiknek kb a létezésükről is el lehetne felejtkezni, volt, hogy egy csajt egész nap nem vett senki se észre, hogy hiányzik, csak az egyik tanár kérdezte meg utolsó előtti órán, hogy onnan nem hiányzik valaki? Erre lassan leesett az ott ülőknek, hogy tényleg, XY nincs ott.

Szóval még csak nem is én vagyok az egyetlen ilyen 'láthatatlan' ember az osztályban. Mondjuk szivesebben lennék ilyen, de van egy pár ember, akik tesznek róla, hogy észrevegyenek. Pl. egyszer úgy mentem be az iskolába, hogy sebtapasz volt az csuklómon és egész nap röhögve kérdezgették, hogy mit csináltam magammal, aztán nap végére elterjesztette valaki, hogy öngyilkos akarok lenni és felvágtam az ereimet..

Meg pár napja volt olyan is, hogy egyszerűen szünetben kimentem a mosdóba, aztán visszamentem a terembe és mikor mentem ki a wc-ajtón, szembejött két csaj az osztályból, akik nagyon nem szivlelnek és mikor visszajöttek a terembe, megint elkezdtek ott pár emberrel sugdolózni és közben megint engem néztek meg hallottam, hogy ott mondják, hogy "Úristen, de nyomorék, ezek után még azt várja, hogy normálisak legyünk vele??" Közbe tényleg semmit nem csináltam, egyáltalán az a 2 perc wc-zés alatt mit csinálhattam, ami ennyire rendkivüli lehet, hogy ahogy visszajönnek, egyből el kell mesélni mindenkinek?

Már rendesen üldözési mániám van vagy nem is tudom. De már semmit nem merek csinálni, mert minden miatt kibeszélnek. Már eszembe jutott olyan is, hogy lehet, hogy megőrültem és nem veszem észre, hogy mondjuk magamban beszélek, vagy esetleg skizofrén vagyok és a barátnőmet is csak beképzelem és az üres szákkel nevetgélek szünetben...Tényleg kezdek megőrülni ettől, hogy sose tudom, mit csináltam, ami miatt nevetnek rajtam vagy amiért rólam beszélnek :"D Szerintetek velem van egyáltalán a baj? 18L


2016. febr. 22. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket.
2016. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük.

Várj.

Inkább csak tegyél rá jó magasról.

Ok nélkül kiírtál ekkora kérdést miközben 1 3 sor után egyértelmű, nincs értelme elolvasni.

Emberek buták és logikátlanok. Ne foglalkozz oktalan s lényegtelen dolgokkal.

2016. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is irritál ha egy közösségben valaki felteszi a fülhallgatót, zenét hallgat, mert úgy érzem hogy lenéz. Beszélgess emberekkel, ne különcködj, akkor nem fogják ezt csinálni.
2016. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!