Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a lógos, lusta osztálytársaim együtt tudjanak dolgozni egy csapatban?

Figyelt kérdés
Kaptunk egyik órán egy feladatot és csapatokat kellett alkotnunk. Az én csapatomba olyan diákok kerültek, akik állandóan lógnak, lusták és mondhatni nem is érdekli őket ez az egész. A tanárunk a csapatmunkánkra is ad jegyet és én szeretném, hogy ha mindannyian jó jegyet kapnánk. Hogyan tudnám elérni, hogy a mi csapatunk legyen az egyik legjobb, akik megérdemlik az 5-öst? Az ilyen embereket hogyan tudnám megdolgoztatni? Nem tűnök túlzottan egy határozott személynek, de nem akarok úgy rossz jegyet kapni, hogy nem is próbálkoztam. Még ha csekély is az esély arra, hogy a csapatunk összetartó legyen, meg szeretném próbálni, csak nem tudom hogyan.. Ezért kérem a ti segítségetek.

2016. márc. 7. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:

szia :)

remélem, még aktuális. próbáld meg őket motiválni valamivel, ami hat rájuk, ha nem jön össze akkor üvöltsd le a fejüket, ha az sem, akkor tudom, hogy nehéz, de csináld meg egyedül a feladatot.

esetleg szólhatnál a tanárnak

2016. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :).
2016. márc. 21. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!