Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg nem kell fizetnem neki?

Tényleg nem kell fizetnem neki?

Figyelt kérdés

Emelt szintű órákra járok kémiából. Van heti egy plusz óránk, ahol megbeszéljük a dolgokat, kérdéseket lehet feltenni, de oda is csak én járok. A tanárt megkértem, hogy korrepetáljon, mert nagyon rosszul megy, mondta, hogy nem tarthat nekem magánórát, de akkor legyen heti 2 alkalommal plusz óránk, (ahova bárki jöhet, de csak én járok igazából). Azt mondta, hogy nem fogadhat el pénzt, mivel ő tanít a tanórákon, és így nem lehetek a diákja magánban. De én nem szeretnék csórónak tűnni, na meg neki is biztos van jobb dolga, mint hogy ingyen segítsen heti kétszer.

Akkor hagyjam, tényleg nem fogadhat el pénzt?


2016. márc. 20. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell és nem is lehet fizetni. Jó pedagógusnak tűnik, magas hivatástudattal. Háládat év végén/pedagógusnapon fejezd ki, szép virággal, esetleg könyvutalvánnyal, az nagyon jó ajándék, amikor nem tudja az ember, milyen könyvet adjon.
2016. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg nem fogadhat el pénzt.

Nagyon rendes, hogy felajánlotta ezt neked, de azért ez elég nagy szívesség lenne a részéről. Ha valamit nem értesz, egy-egy alkalommal elmagyarázhatja, az szerintem nem gond, de rendszeresen heti két óra sok.

Én inkább megkérdezném, hogy tud-e ajánlani neked egy megfelelő felkészítő tanárt. Már persze ha neked belefér a keretbe a különóra.

2016. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!