Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy önkéntes munkáért miért...

Egy önkéntes munkáért miért kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Szeretnék önkéntes munkát végezni és így beutazni a világot, de nem értem miért kell ezért nekem fizetnem, elvileg azért megyek oda, hogy dolgozzak nem azért hogy nyaraljak. Azt még megértem, hogy magamnak kell bebiztosítani a repülőjegyet, biztosítást stb, de miért kell még 2-3000 eurókat fizetni ezen felül 2 hétre?

2015. okt. 22. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Önkéntes. Benne van a nevében, hogy csupaszívjóságból, önként s dalolva mégy, annak minden költségével együtt, ellenszolgáltatást NEM várva/kapva.
2015. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Te mond 1#, nem tudsz Magyarul?

Kérdezd meg tőlük. Majd ne menyj. Ez nevetséges.

2015. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem várok ellenszolgáltatást, nem is arról van szó, de mire fel fizetek két hétért 3000 eurót? Annyiért már egy luxusszállodában is megszállhatnék és annyit ehetnék amennyit akarok. Ez is inkább csak arról szól szerintem hogy valami pénzes majom zsebét még jobban megtömjék.
2015. okt. 22. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, pont te mondod, hogy tudok-e magyarul. A "menyj" az helyesen menj, de mindegy.
2015. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2. inkább maradt volna csendben.

Helyesn ugyanis: mondd, menj. Lehet köpködni, de ez az igazság.


A kérdéshez: szerintem le akarnak húzni anyagilag.

2015. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen önkéntes munka ez vagy miről beszélsz te most??
2015. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kéne fizetned? Írd már le részletesen. Ez valami lehúzás...
2015. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!