Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitől "menő" mostanában a...

Mitől "menő" mostanában a csillámpónizás és egyéb dolgok felső osztályban?

Figyelt kérdés
Az osztálytárs"nő"im már egy ideje menőnek vagy nem is tudom hogy mondjamnak érzik azt hogy ők most órán, szünetben csillámpónikról, unikornisokról, barbie babákról beszélnek meg ilyen sz*rságokról. Ha ezt 3-4 évvel ezelőtt tették volna ők lennének az osztály ciki gyerekei most meg már a lányoknál menő a habpillecukorról, szivárnyványokról, csillámpóni meg minden .... ról beszélni. Kialakult köztük egy csillámpónik nevű csoport, múltkor amikor 1 nappal vagyunk egy új lány osztálytárs érkezése előtt az osztály csoportos facebook beszélgetésbe írják a következőt: "Jajj remelem az uj osztajtarsunk is olyan jo csillamponi lesz mint mi. nem akarok olyan uncsi osztalytarsakat akik tanlulni szoktak neha meg nem beszelgetnek annyit, ja es nem szoktak soppingolni. ezek nem igazi BFF-ek" Természetesen nem szó szerint idéztem de ez a lényeg. Szóval azt szeretném tőletek kérdezni hogy régen is ez volt-e vagy csak az én osztályomba ilyen alulinteligenciált álomvilágban élő bukó osztálytársaim vannak. Legszívesebben olykor az arcukba ordítanám hogy ez k..marhára nem menő dolog és olyan bunkók vagytok hogy az valami kész. Ja és a snapchatről még nem is beszéltem... És nem szeretnék olyan válaszokat kapni hogy egy elcseszett világban élünk, meg hogy bezzeg a mi időkben... Válaszotokat előre is köszönöm! :) Remélem érthető volt számotokra a kérdés. A kiegészítés csak az én oldalam. Üdv: egy 8.-as gyerek!

2016. márc. 31. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Először azt hittem h a mi osztályunkba jársz de aztán mivel uj osztálytársatok érkezett ezért valószínűleg nem. Szóval nálam is vannak ilyenek, de a mi osztályunk egy nagyon jó közösség és attól h rajonganak a csillámpóniért nem bunkók. És igen. Gyerekes, de biztos h most döbbentek rá hogy már nemsokára felnőnek. Nemrég még a pocsolyába is beleugráltak. Remélem segítettem. :)
2016. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Én 2010-ben voltam 9.-es, de akkor is menő volt a csillámpóni. *-*

20/l

2016. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Mert a nők 90%-a mindig csak egymást majmolja. Nem gondolnak semmit végig, csak mivel a többi nő is ezt csinálja, ezért biztos jó.


De máshol is ugyanez megy. Valami divatba jön, onnantól az megy. Most lehet a jóga megy és a paleo, de jövőre már fitnesz lesz és gluténmentes.

2016. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
45%
Nálunk is volt ilyen régebben, csak más értelemben...Mi csak néha viccelődtünk az ilyenekkel, de csak vicc szintjén, egyáltalán nem gondoltuk komolyan :D Viszont ha ők ezt komokyan gondolják...elég gáz :D Főkeg hogy nálunk ez 5. be volt :D
2016. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#3: csak legyen olcsóbb a gluténmentes. engem nem zavar, hogy divatba jön.:D
2016. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Minden nap és már bocsánat de mint a k**ák. Volt már nálunk tükör előtt kép eset is. :/ Az nyilván más ha viccből :D Van amikor fiú-lány lány-lány közt is vicces :D. De engem már zavar, meg hogy ez alapján ki szoktak közösíteni valakit.
2016. márc. 31. 21:03
 7/14 A kérdező kommentje:
De most komolyan osztályátlag: 3,2
2016. márc. 31. 21:04
 8/14 anonim válasza:
Szia!:) Amíg végig nem olvastam komolyan azt hittem hogy osztálytársak vagyunk.Sajnos nálunk is folyton ez megy de mára fiúk is kezdik.Szörnyű.
2016. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nah ez sem lehet véletlen.. kulcsszókhoz beírtam hogy csillámpóni erre azt adja ki hogy drog... XD
2016. márc. 31. 21:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Hááát...ez a mi osztályunkban is volt. Csak nekünk úgy, hogy barátaimmal poénból csillámpónikat rajzoltunk a homokba, meg kitaláltuk h ki milyen csillámpóni (poénból!). Erre az osztály k**vái komolyan vették és utána még 1 éven keresztül minden 2. szavuk az volt h csillámpóni.

Ha ilyen idióták, nem lehet velük mit kezdeni. Gondolj arra, hogy szeptembertől örökre megszabadulsz tőlük! :) (Vagy vágd pofán az egyiket, akárhányszor kiejti a száján h csillámpóni). Am majd úgyis megunják, hidd el. Lehet hogy holnap, lehet hogy 2 hét múlva, lehet hogy egy fél év múlva. De egyszer megunják. 14/L

2016. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!