Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek, hogy menő...

Hogyan öltözzek, hogy menő legyek? 13/L

Figyelt kérdés
Hogyan öltözzek menőn, hogy csinos legyek, de ne k*rvás?

2015. okt. 30. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy bírom ezeket a pipaszár lábú menő fiúkat és lányokat. Régebben nem a pénztől és a kinézettől volt valaki menő, hanem a stílusától amit nem mástól majmolt el, na meg vagány és izmos volt.
2015. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Mikor én tini voltam elég fura stílusom volt mindenki kinézett és kinevettek. Aztá apunak bejött a biznisz kő gazdagok lettünk Akkor még nem volt x6-os ezért x5-ös BMW-t kaptam, egyszer csak menő, király lettem a csajokat le kellet vakarnom magamról mindenki a haverom akart lenni pedig ugyan abban ruhákba ültem be a x5 mint amiben 1 évvel ezelőtt kigúnyoltak.


bár én fiú vagyok de a lényeg: nem a ruha teszi az embert hanem a x5-ös

2015. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Így:


[link]

2015. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hetkoznapokra farmer egy jo felsovel legtutibb :) ciponek ami hozzad illik (november lesz szval bokacsizmat is lehet mar hordani itt stilustol fugg) +vmi kiegeszito fulbevalo sal stb..
2015. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NE MENŐ AKARJ LENNI, hanem kövesd a saját stílusod, viseld azt, amiben jól érzed magad, legyél laza és jó fej, akkor fognak kedvelni az emberek, nem akkor, ha azon görcsölsz, hogy "jajj, elég menő vagyok-e??" Nem!! Nem másoknak kell megfelelned, hanem saját magadnak, ha valaki nem fogad el, az már az ő szegénységi bizonyítványa.
2015. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem menő akarok lenni csak nem izetlen. nincs meg a sajt stilusom... ezért passzom sincs miket vegyek fel alig van páár göncöm...
2015. okt. 30. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor se a divatot kövesd mindenáron, egyáltalán nem biztos, hogy az, ami trendi, az ízléses is. Nem hinném azért, hogy annyira rossz lenne az ízlésed. De ha gondolod írj privátot. :)
2015. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát nem izeten az izlésem, csak az egyik pillanatban ez tetszik, a másikban meg az. és a barátaim is hülyének néznek hogy egyszer azt mondom de ronda ez a valami és akkor 1 hét mulva meg mondom hogy töj jo... én arra lennék kiványcsi hogy meylik ruha kombo a jo szerintetek...
2015. okt. 30. 22:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Tini vagy. Teljesen érthető hogy most még nem tudod hogy milyen is igazán a stílusod. De nyugi ez majd gimiben úgy is kifog alakulni. Viseld azt ami neked tetszik. Amúgy amit már előttem is mondtak farmer nadrág és valami csinos felső amiben jól és szépnek érzed magad. Én speciel utálom azokat akik majmolják más emberek stílusát pl. youtuberekét. Ne érts félre jó az ha van egy stílusirányzat ami tetszik és követni szeretnél csak azt mondom hogy ne kopizd le őket teljesen mert az inkább csak gáz. Ráadásul ők sem a ruháiktól lettek menők.
2016. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!