Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki emlékszik még a 90'-es...

Ki emlékszik még a 90'-es évekre? Amikor még agressor cussokat hordtunk, exclamation parfüm volt a menő, meg hasvillantós felső. Jó rá visszagondolni, még akkor is ha még elég fiatal voltam.

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 17:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
meg a tipikus elől-hátul magas talpú, holdjáró cipők :D
2011. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]

pont ilyenem volt :D

2011. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
akkor még baba voltam de láttam képeket:D
2011. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDD


Ez a cipő..Úristen. El is felejtettem, hogy ilyenek is voltak.


Amúgy imádtam a 90-es éveket, igaz utólag visszanézve eléggé röhejes cuccokban mászkáltam, de jó rá visszaemlékezni. A suli-buliban is haspólóban és trapéznadrágban nyomattam...

2011. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, emlékszem :D nekem is volt magastalpú cipőm, nálunk "csótányroppantónak" hívták.
2011. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam kamasz :). Így visszagondolva és a képeket nézegetve szörnyűek voltak ezek a cuccok. Holdjáróm volt minden változatban, a csizmától kezdve a szandálig és mélyen meg voltam róla győződve, hogy örökké ilyenekben fogok járni. Mindenesetre én örülök, hogy akkor voltam tini és nem most.
2011. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, emlékszek. De gáz... :D

Nekem nem volt, de én is szerettem volna, csak nem kaptam Buffalo cipőt, mert iszonyat drága volt. Kb. 35 ezer. Persze hamisítványokat lehetett venni 4-5 ezerért is, de azok gagyik voltak. Meg a trapéz nadrág... Volt olyan farmerem, hogy térdtől lefelé úgy kibővült, hogy majd felbuktam benne. És sokan kérdezték is, hogy hol vettem, mert k.vajó! XD

Meg még a Killah Babe cuccok! Azok is milyen menőnek számítottak, most meg ha rákerestek, akkor láthatjátok, hogy sikítani lehetne, annyira béna. Meg az Exclamation mellett még a Fetish parfüm ( [link] nagyon menő volt...

Meg a Baby G karórák [link] Most hirtelen ennyi jut eszembe. :)

2011. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Swatch órák, Keyo, Agressor, Impulse spray, Chanson'd eau parfüm :)
2011. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én mindenesetre örülök,hogy akkor voltam tini,hiába nem tudtuk mi az a facebook,meg msn,meg ilyesmi.Ez a chanson parfüm tényleg jó,meg az impulse is.És a b.u.?az is akkor vagy késöbb volt?
2011. febr. 14. 20:35
 10/25 anonim ***** válasza:
Emlékszem, hogy tök irigy voltam az unokatesómra, mert neki kb. egy negyed centivel magasabb volt a holdjárója. De volt egy királykék, extra trapéz nadrágom, amit mindenki irigyelt, nagyon büszke voltam rá :) Ja, és a gyönyörű kreppelt haj! Így utólag tényleg vicces, de ez lesz a mai cuccokkal is.
2011. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!