Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha beszállsz a tanárod kocsijá...

Ha beszállsz a tanárod kocsijába illik mellé ülni?

Figyelt kérdés
Minden reggel a matektanárom visz iskolába és álltalában a hátsó ülesre szoktam ülni, de egyik reggel beültem mellé az anyósülésre és furán nézett rám. Szerintetek illetlenség volt?

2016. ápr. 2. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak meglepődött. Hisz eddig mindig hátra ültél.
2016. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És miért visz minden reggel a matektanárod iskolába?
2016. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert a szembeszomszédunk
2016. ápr. 2. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ez jó kérdés:D

2016. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Uh... Eszembe se jutna iskolába vinni a diákjaimat. Ha iskolás lennék, meg eszembe se jutna beülni a tanárom kocsijába, nemhogy még az anyósülésre. Sok félreértést szülhet.
2016. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak meglepődött. Én, ha nincsen sok cuccom meg ismerem valamennyire az illetőt, akkor mindig előre szoktam ülni az anyósülésre mert úgy kényelmesebb, útközben jobban lehet beszélgetni is. Amúgy szerintem nincsen ebben semmi, praktikus mert úgyis ugyanoda mentek meg, ha szomszédok vagytok, akkor ismeritek is egymást. Szerintem ez kedves tőle, bár azért rendszeresen én nem nagyon szeretem az ilyesmit (mármint ha valakire így "támaszkodok").
2016. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy oszt.társam akinek mellette lévő szomszédai tanárok voltak abba a suliba ahová jártunk,bár minket nem tanítottak,osztálytársamnak jó viszonya volt velük mivel szomszédok voltak. Ő pl sosem ment velük reggel. Csak nagyon ritkán mikor lekéste a buszt.


Szerintem folyamatosan ez kicsit illetlenség.


Viszont a te esetedben azért lepődött meg,mert eddig hátra ültél :)

2016. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!