Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek milyen volt a 10 éves...

Nektek milyen volt a 10 éves érettségi találkozótok?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést, mert 2 év múlva esedékes lenne nekem is. Szeretném tudni, hogy mire készüljek fel.
2016. ápr. 3. 20:25
 1/6 MZ.per.X ***** válasza:
44%
Én nem hiszem hogy menni fogok, bár szerintem nem is lesz, mert mindenki szarik a másikra.
2016. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel, a 8. osztályt sem sikerült kijárnom, így, nem is lehetett érettségi találkozóm.
2016. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
nem tudom, nem hívtak meg. Ha meghívtak volna se mentem volna el.
2016. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen volt az osztályközösség. Nekünk nagyon jó volt a középiskolás osztályunk, az eddigi találkozók is jóra sikerültek, egy-két kivétellel (pl betegség) mindenki el is jött. Persze ha nem volt jó az osztály, ott a találkozók sem feltétlenül jók, oda sokan el se mennek.
2016. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El nem mennék semmi pénzért,böszme g.eci volt mind! De én voltam a hibás mert egy sznobokkal teli iskolába mentem,mai ésszel már egy szép egyszerü szakmát tanulnék olyanok között akik szeretnek és elfogadnak! Innen üzenem nekik hogy nyaljátok ki ostoba kur.vák. Még én szégyelltem hogy kevesebb vagyok náluk közbe arra se jók hogy a lábam beléjük töröljem.
2016. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekünk is volt

engem meghívtak, de nem mentem el

nem is fogok soha

senkire nem vagyok kíváncsi

örülök, hogy vége :)

2016. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!