Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szekál az egyik fiú oszim?

Miért szekál az egyik fiú oszim?

Figyelt kérdés
Mindig hülyeségekkel becéz pl:liba, nyuszi meg ilyen ilyen marhaságok.....Aztán mindig tolja a hulyeséget hogy én mindig nyávogok meg minden, és mindig kiakar hozni a sodromnból!De aztán van amikor tök kedves, az jól esett mikor atbasztak a (volt) barátnőim megvédett pedig az eggyik a volt szerelme az egyik.Még év elején odajött hozzám első nap ,hogy ne baszkodjuk egymást...én meg mondtam "csak tőled függ"azt újra becez es en is visszavagtam."Na most ki szekál kit?Ugylatszik emlékszik arra amit mondtam.Szerintetek utál, vagy miért csinálja ezt?~köszi a válaszokat!(A kérdés nem rólam szól a barátnőmről, csak megkért ,hogy irjam ki).

2016. ápr. 3. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bír téged :)


Hány évesek vagytok? Nem gúnyolódás, komolyan. Mert a srácok 15 éves korig simán cukkolják azokat akik tetszenek nekik...

2016. ápr. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15
2016. ápr. 4. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak próbálkozik. Az van, amit az első írt.
2016. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!