Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Micsináljak? Az egyik osztályt...

Micsináljak? Az egyik osztálytársatok folyton szekál. (továbblent)

Figyelt kérdés

15 vagyok, és van 1 hülyegyerek az osztályba aki azt hiszi magáról hogy k*vára "menő"mert olyanoknak a társaságában van.. és folyton beszologat hogy : "vagdosod magad? meghogy emós vagy?" -.-

nemis vagyokaz.-.- de nem tudja ám felfogni. még az öltözködésem sem olyan, csak annyi hogy frufrum van -.-'

és már k**ára idegesít mert már lassan 1 éve ezzel cseszeget. jóó oké, nem csak engem szokott cikizni, de akkoris k*vára zavar! mit tegyek? vagy ti mit tennétek?


2011. szept. 1. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudom, nehéz, de a legjobb az, ha meg sem próbálsz figyelni rá. Te tudod magadról, hogy nem vagdosod magad, az osztály nagy része úgyis tudja, hogy ez nem igaz... nehogy már egy ilyen kis csicska miatt törd magad. Ha látja, hogy nem hat rád, valszeg előbb-utóbb abba fogja hagyni, mert ezeknek az az öröm, ha azt látják, ha a másikat sikerült kiakasztaniuk.

Vagy ha nagyon nem bírod, akkor kulturáltan visszaszólni (ha nem ért abból, hogy elmagyarázod, hogy te nem ilyen vagy)... pl. hogy "elnézést, de agyatlanok véleményére nem adok" vagy hogy "áhhhh, hagyjuk, nem mondom el még egyszer, mert látom, hogy lyukas az agyad/gyorsan felejtesz"... vagy vmi hasonlót...

2011. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sokat nem lehet. érettségi tájára ki szokták nőni ezeket a szekálásokat.
2011. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ciki nem ciki,én anyámat behivanam a suliba h szóljon a tanárnak,és vegyék elő a gyereket.az ilyenekre pattanok,mert az én gyerekemet is csesztették,be is mentem,meg szóltam a gyerek anyjanak.azóta nem szólógat be neki.
2011. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Timberwolf ***** válasza:

Két dolgot tehetsz:

1. A következő beszólásakor jól helyrerakod, hogy tudja mit lehet másokkal és mit nem.

2. Nem törődsz az ilyen korlátolt értelmi szinttel rendelkező humanoid életformákkal.

2011. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

meg olyanokat csinál hogy jön velem szembe nagyképűen aztán csakigy meglök hogy mennyek arrébb.-.-

meg zavar hogy egész osztály elött szinte beéget.-.-

amugymeg egy hülyekis törpe, fél osztály utálja..

2011. szept. 1. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mondd meg neki, hogy nem vagy emós, de ő viszont b.zi.

2011. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mosd meg a haját a wc-ben/állítsd bele fejjel lefelé a kukába vagy szard le
2011. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó: jaa eznemrossz ötlet.xdd

ugyse gyakran mos hajat. tiszta zsíros neki.gusztustalan.-.-'xdd

2011. szept. 1. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Szólj a tanárnak, és az majd elintézi... Ha te nem szoktál másokat szekálni, és tanárnéni/bácsi kedvence vagy, kiállnak melletted!! Engem Tesin cseszegetett egy gyerek, szóltam a nevelőnek, adott neki pár fülest, 200 gogolás, 20 fekvőtámasz, ne félj, utána ajtót nyitott nekem!! ( nem vicc)
2011. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetris ***** válasza:

Hidd el nekem, ez a gyerek tudja magáról nagyon is jól, hogy egy ökör. Mivel egy nulla ember, nem tud semmi mással kitűnni, csak azzal, ha fölényeskedik, és szekálja a többieket. Ezt tudja csak felmutatni.

Egy ilyen degenerált számára az a legnagyobb büntetés, ha nem is vesztek róla tudomást. Ha látja, hogy még így se tud kitűnni, akkor egy idő után abbahagyja.

2011. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!