Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok élvezik, ha a többi...

A tanárok élvezik, ha a többi gyerek megszégyeníti a másikat?

Figyelt kérdés

Sokszor kértem a tanárokat, hogy hadd ne kelljen kiállnom az osztály elé felelni, kiselőadást tartani, de mindig kellett.

Ilyenkor folyamatosan jöttek a beszólogatások, hogy de ronda, nézd milyen fejed van, az ilyen minek születik, szar vagy stb. Ha valamit rosszul mondtam, úristen hogy lehet valaki ennyire idióta, le kellene lőni.

Na már most ilyenkor a tanárok nem tettek semmit, mindent elengedtek a fülük mellett. Élvezik, ha egy diákot megszégyenítenek a többiek? Amúgy is ki voltam közösítve a rondaságom miatt.



#tanár #diák #kiközösítés. megszégyenítés
2016. ápr. 11. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2016. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
szólj a tanárnak, vagy az igazgatónak, vagy menj másik suliba.
2016. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Egy normális tanár nem élvezi az ilyet és tesz is ellene, viszont ha nagyon tirpák a társaság, mint nálad, akkor nem hiszem, hogy bármit is elérne azzal, hogyha közbe avatkozna.


Nekem nagyon rossz volt az általános iskola utolsó 4 éve. Mondhatni én is ki voltam közösítve, tudom milyen érzés. Viszont ez nem a te hibád és nem is a kinézeted az oka! Szimplán neveletlen gyökerekkel vagy körbe véve, megesik az ilyen. Próbáld meg nem magadra venni, amit mondanak :) Ezzel a viselkedéssel csak magukat minősítik. Ha nem veszed magadra és látják, hogy nem érnek el semmit ezzel a viselkedéssel, akkor majd le fognak állni.

2016. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos vannak ilyen tanárok, akik ezt élvezik. Mi is féltünk nagyon 1-2 tanártól. Aztán megláttuk őket a sulin kívül. Rakás szerencsétlenségek. Aztán a suliban élték ki a hatalmukat, mert az életben nagy nullák.
2016. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

A zusában ilyen lelki terror miatt vannak az iskolai lövöldözések..

Nem hiszem, hogy élvezi a tanár, egyszerűen nem tud úrrá lenni a helyzeten. Te meg belevághatod a téged cseszegető egyik nagyarcú fejét az asztal sarkába, majd bekussolnak.

Egy figyelmeztetést még kibírsz, és meg is tudod magyarázni.

2016. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy mi nem hagytuk, hogy valakit így bántsanak a tanárok. Megvédtük, ha valakibe belekötöttek.

De az gáz, ha az osztálytársaid is bunkók.

2016. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha nem is élvezik, de pont leszarják! engem is éveken keresztül baszogattak az osztálytársaim és egy tanárnak sem jutott eszébe, hogy közbeavatkozzon! :( azóta is megvan annak a pár évnek a negatív hatása, szóval ha jót akarsz magadnak inkább menj át másik suliba! hidd el, sokkal jobb lesz!
2016. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Anyám tanár, elég sok a tanár ismerősöm. Nem, a tanárok ezt nem élvezik. Nagyon rövid a válasz a kérdésre: a tanárok közt is nagyon sok a rossz tanár. és ezt a többi tanár is tudja róluk. A tanárok szabad idejükben nem olvassák a szakmai tanulmányokat, azt csinálják, ahogy a tanítás módszertanát tanulták 40 évvel korábban az egyetemen. És vannak jó tanárok, akik megoldják a problémákat.
2016. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
29%
Menj másik suliba és szólj erről a szüleidnek. Ha ők nem küldenek másik suliba, akkor is menj el onnan. Egyszerűen kisétálsz az óráról, nyugodtan, majd ha látják rajtad hogy nem vagy hajlandó oda járni, akkor majd másik suliba mehetsz. Ajánlom a keresztény sulikat.
2016. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azért teszik, mert úgy érzik, hogy nincsenek rendesen megfizetve, és emiatt frusztráltak.
2016. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!