Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy gyerek aki másfél/1...

Van egy gyerek aki másfél/1 éve folyton piszkál elég durván és már idegesít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtáram aki (szavakkal) folyton bánt és már idegesít. Pl: Mikor elmegy mellettem lefujjoz, volt hogy egyszer kétszer le is kur_vázott. Folyton mondogatja milyen csúnya vagyok (szerintem nem vagyok egy csúnya lány maximum a pattanásaim, de hát azokkal nem tudok sok mindent kezdeni). Folyton mikor be megyek az osztálytermükbe mondja hogy menjek már ki innen (mondjuk azért se megyek ki xD)

nem tudom miért csinálja ezt még az életbe nem bántottam. Jaj meg a cuccaim. Folyton mondja a kínából turkálom őket mikor 1 cuccom sem kínais (de hát ezt is jobban tudja nálam xd..)

Egyszer beszólt, hogy tet_ves vagyok (tipikus sablon szöveg) és mondtam hogy szerintem kettőnk közül még mindig ő a tet_vesebbik erre ő: kettőnk közül még mindig ő a gazdagabbik.

tehát nagyon szánalmas egy gyerek,el van szállva magától. Tanároknak nem akarok szólni, mert az milyen már. Szüleim azt mondták hogy tanárral kéne megbeszélni...de csak a végső esetekben szeretnék tanárhoz fordulni. Tehát egyenlőre maradtak a barátaim. Nem tudom hogyan állítsam le valaki valamilyen tanácsot esetleg?


2016. ápr. 11. 15:34
 1/10 A kérdező kommentje:
kérlek olyanokat ne írjatok hogy ne vegyem figyelembe, meg hogy hagyjam a rákba. Úgy sem fogom magam hagyni mert már elviselhetetlen.
2016. ápr. 11. 15:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pofoztasd le a fiú barátaiddal. :)
2016. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Vannak ilyenek, ha nem reagálsz a sértésekre tovább áll és mást fog b_a_szogatni. Persze először rákapcsol,és durvább lesz aztán, ha arra sem reagálsz akkor megunja végkép. Ez sajnos nem 1-2 napos változás.
2016. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem mindig csak a hátam mögött szóltak le,nem előttem,de nálunk is volt egy kis csaj aki mindig rólam beszélt másoknak,a hátam mögött,aztán majd csodálkozik,ha elmegyek hozzá és szétverem a fejét.

Előttem meg játsza a kedves cuki lány szerepet olyan számító ,és átlátszó ,plusz még a tanároknak is nyal.

Senki nem látja hogy nem az akinek mutatja magát,és én voltam a rossz mint mindig.

2016. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van szád nem? Dumálj be neki égesd le.És utána békén fog hagyni.
2016. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szétverném. Te is tedd azt!
2016. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld kéz :) hát felpofoztatni nem nagyon tudom de azért megptobalhatom. A legtöbb fiú barátom bírja a gyereket meg igazából ők nem is tudnak erről az egészről. Nem tudom mit szeretnek rajta csont bőr a gyerek én is elbánnék vele de félek hogy rámküld valakit vagy esetleg meg fognak utálni. .. Amúgy a gyerek már rég nem élne xd
2016. ápr. 11. 20:14
 8/10 anonim válasza:
szerintem homokos és teccel neki
2016. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok úgyhogy ha homokos valószínűleg nem rám bukik. A helyzet már megoldódott köszönöm a segítségeket:D
2017. ápr. 14. 17:53
 10/10 anonim válasza:
Én ha valaki le k_rváz, vagy azt mondja ronda vagyok akkor azt szoktam mondani hogy valakinek ennek is kell lennie, ha nem tetszik, nem kell hozzám szólni. De szerencsére engem nem piszkálnak csak nagyon ritkán:)
2017. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!