Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyünk, hogy végre ne mi...

Mit tegyünk, hogy végre ne mi legyünk a legrosszabb magatartású osztály?

Figyelt kérdés
Felső tagozatosok vagyunk, 27 fős osztály. Nagyon rossz a magatartásunk, és ezt minden tanár a tudtunkra is adja. Vagyunk páran akik ezen szeretnének változtatni , de gondolom ez nem elég. Van egy pár gyerek, aki az órákon folyamatason beszél/röhögcsél , és rájuk sem mi, sem a tanárok nem hatnak. Alapból jó képességű osztály lehetnénk, de a magatartásbeli problémák mindent visznek. Mit tanácsoltok? Vagy teljesen reménytelen helyzet?

#Rossz magatartású osztály #Hogy legyünk jó magatartásúnosztály
2016. ápr. 14. 17:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen egyszerű lenne! :/
2016. ápr. 15. 17:06
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap olyan órákkal mint amilyeneket a tanárúr tartott és utána tökéletes magatartásotok lesz. Csak egy kis ízelítő az ilyen órákból:

"Tanult a dolgozatra.

Igen tanár úr.

Jó. Akkor majd, inkább a mai óra a anyagából írunk holnap."

Azt hittem idegbajt kapok.

"Miért beszélget a hátsó sor! Na, halljuk?

Mi nem beszélgettünk. (beszélgettek)

Persze, szaktanári."

Olyan lett a magatartásunk egy hónap alatt, hogy a többi tanár csak nézett. Utána meg enyhített a szigoron, de mi már úgy maradtunk. Azóta vigyázzállásban várja az összes tanárt az osztály.

2016. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi! A tanárok már rengeteg szaktanárit kiadtak, remélem egyszer eljön az az idő amikor kicsit bűntudatouk lesz egyeseknek ettől.
2016. ápr. 16. 17:16
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk egy olyan 10 szaktanári/óra volt. Egy kemény tanár kéne csak sajnos nincs sok.
2016. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A mi osztályunk általánosban utolsó lett a magatartási versenyen. (Minden órára adtak egy magatartásjegyet a tanárok.) Volt olyan, hogy negatív jegyet is beígértek. Bár szerintem csak blöfföltek, mert 1-esnél rosszabb nem adható. (Azt mondták, hogy a következő óra jegyéből fognak levonni.)

Egyszer sikerült utolsó helyet elérnünk a magatartási versenyen. De ennek már több, mint 30 éve!

2016. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
mi is a legrosszabb osztály voltunk anno suliban, 33 fővel. az a baj, hogy te egyedül ehhez kevés vagy, hogy szabályozd. mindenkinek magának kell rájönnie egy bizonyos kor elérése után (nem véletlen 16 éves korig vagy tankötelezett), hogy senkinek nem teszel szívességet azzal, hogy bejársz iskolába. amit te tudsz tenni ennek érdekében, annyi, hogy szorgalmasan tanulsz, hozzászólsz az órához, követed figyelmesen és nem zavarod a menetét. a többi az osztályodon múlik.
2016. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha 7-esek vagytok akkor szerintem tavaly az osztálytársatok voltam :-)
2016. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amikor egy évben 4 fegyelmi tárgyalásunk volt egy osztályban azt nem tudjátok überelni. Egyszer felrobbant "véletlen" egy tűzijáték haverom padjában. Máskor pedig wc kefével kardoztak.
2016. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A petárdáért fegyelmi tárgyalás, az oké. Na de a WC-kefével való kardozás, az csak egy sima osztályfőnöki szerintem... Gondolom, nem azért volt egy másik fegyelmi.
2016. máj. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!