Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány napos osztálykiránduláson...

Hány napos osztálykiránduláson voltak a gyermekeid alsótagozatban?

Figyelt kérdés
Hány évesen,és hány napra engedtétek el a gyerekeket?
2013. jan. 22. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Èn elsös korom óta voltam mindig 1 hetes táborokba szülök nélkül.

Az unokaöcsém még ovodás volt mikor az úszótábor elvitte 1 hétre magával, ahol nem volt rokonsem.


Szóval ez gyereke vállogatja. nekem lányom még kicsi, de látom hogy ö is hamar ott fog aludni táborokba és imádni fogja.

2013. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tábor vagy osztálykirándulás mert nem ugyan az.

Osztálykirándulóson mindig egy naposon voltunk még középiskolába, 5 napos táborba pedig 10. évesen már voltam.

2013. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy napos kirándulásra járnak, ami azt jelenti, hogy reggel 7 körül indulnak, tavasszal vagy nyáron kb. este 8-ra érnek haza, ősszel pedig 4-5 óra körül.

2 lányom van, az egyik alsós, a másik felsős. A felsős is csak egy napos kiránduláson volt az osztállyal, egy kivétel volt: egy másfél napos erdei iskola: egyik reggel mentek, ott aludtak, majd másnap kora délután itthon voltak.

2013. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisztivan ***** válasza:
Másodikban voltam 1 hétre a Balcsin.Aztán 5.-től félévente voltunk 1 hét-10 napos osztálykiránduláson a hegyekben.Nagyon jó volt.Ha majd a fiam szeretne menni akkor én is engedni fogom,mert szerintem az önállóságban nagyon nagy segítség egy ilyen tábor:-))
2013. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiam 10 évesen 4.osztály végén, a lányom 8 évesen,2.osztály végén volt táborban 5 napig , nagyon jol érezték magukat.
2013. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam másodikos,elsőben 3 napra mentek Agárdra,szerencsére annyira megbízhatóak,talpraesettek a tanárai,hogy akár többre is elengedtem volna velük.

Idén is ennyi időre mennek ide.


A barátnőm fia 1 évvel idősebb,ők még csak a Margit-szigetig,Városligetig jutottak el...

2013. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

" Nem sokat, épp , hogy eléggé kevés napot. Nagymamánál/ Nagypapánál mikor suli volt péntek:16:00- ig, haza aztán lazulás. majd szombat este vasárnap 17:0- ig nagymamáéknél voltam, nyári táborba utazós balatoniba csak 6 napot ottalvósan, szülők nélkül, és erre kell, hogy ott aludtam nagyinál mert így a külön helyeket megszoktam, azt, hogy nem vagyok folyton szülőkkel és ne hiányozzanak..

Számomra ez fontos volt, mert ha elsőre megy a gyermek ottalvósozni és netán hiányozni fog neki az otthon, család, az nagyon rossz"--- mondta a munkatársnőm gyermeke.

2022. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!