Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom ezt, nem akarom már...

Utálom ezt, nem akarom már ezt a két hónapot. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra megutáltak a lány osztálytársaim, még azok is, akik állítólag a legjobb barátaim voltak. Beteg lettem, aztán egyszerűen elfordultak tőlem, és azóta nem hagynak békén.

Minden reggel gyomorideggel mentem suliba, amíg előző szerdán nem bírtam a stresszt és egyszerűen elájultam.

Beszólogatnak ahol tudnak, egy egyik lány néha gyurmával dobál órán, a többiek pedig nevetnek rajta. Egyszer például beledobta a hajamba, és ki kellett belőle vágni, annyira beleragadt.

Most is itt ülök az ágyamon, és egyszerűen képtelen vagyok abbahagyni a sírást. Ha hazaér (kb.10-kor) tuti dühös lesz, hogy megint nem mentem, de egyszerűen képtelen vagyok oda visszamenni. Az osztályváltás nem lehetséges, kicsi a sulink, egy nyolcadik osztály van.

Mit kéne tennem? Komolyan kikészültem már.



2016. ápr. 26. 07:42
 1/3 A kérdező kommentje:
A hazaérnél Anyukámra gondoltam
2016. ápr. 26. 07:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszélj errol nyíltan szüleidmek osztályfőnöknek igazgatónak. Mond te mar egy komoly lelki terrorba vagy. Ez nagyon komoly. Kerlek Írj ram s informálj eseményekről. Sok sikert.

Ha kell hozzáállási problémádom is segitek.

2016. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam
2016. ápr. 26. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!