Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy van az hogy egy osztályta...

Hogy van az hogy egy osztálytalálkozóra mindenki jönne amíg szerveződik és ezer üzenet a facebookon és amikor tényleg jönni kéne akkor meg senki és lefújják az egészet?

Figyelt kérdés

Lélektan!

Hogy van az hogy meghirdetnek egy osztálytalálkozót meghirdetik a facebookon mindenkit elérnek és beindul az üzenetlavina. Jaj de jó már kellett és persze jön mindenki és ezer és ezer üzenet naponta hogy de rég láttalak és végre egy jót dumálunk majd és legyen két napos stb stb.

Majd közeleg az időpont még mindig mindenki jönne de 1-2 ember óvatosan belibbenti hogy „lehet hogy nem tudom megoldani”.

Majd nagyon közel az időpont és 1-2 ember lemondja. Sajnos nem megy, nem tudok jönni. Ezek korrektek. Tán 1-2 akad ilyen.

A döntő többség aki eddig naponta 100-at is írt most csöndben van. De egy szóval nem mondaná hogy nem jön. Eddig szófosása volt most egy mondatra nem futja.

És itt az időpont és a 31ból ott vagyunk tán 5-en? A többiek? Akiknek eddig szófosása volt? Azok sehol. Visszajelzés lemondás bármi? Semmi. Kuss van Nem jöttek ennyi.

Egy mondat tőlük hogy „bocs nem” ennyire nem futja.


És akkor jön a ráadás a felülmúlhatatlan gyökérség! Meghirdetve mondjuk adott nap 18h-ra és 22 órakor jön egy üzenet egy baromtól. „Bocs mégse tudok menni” És ezt eset 10kor írja ki a gyökere mikor 18ra volt időpont.

Hogy eddig hogy tudott egész nap a f***szbúkon lógni most meg nem jutott ideje előbb írni? Hát azt nem tudni.


Szóval a kérdés: hogy van az hogy az emberek 90%-a egy rakás szar?

Nem baj ha nem jön. Nem kötelező. Az a baj hogy pofázik valamit aztán segget csinál a szájából.

Az a baj hogy annyi nincs a gerinctelen állatjában hogy odaböfögjön valamit.


2016. ápr. 28. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi természet.
2016. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy van az, hogy az emberek eleve ilyenek, ahogy az első is írta. Ehhez nincs mit tenni, max. a további 10%-hoz fordulsz/próbálod megtalálni.

https://www.youtube.com/watch?v=F8JMFVK-LjA

2016. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

ha meg megmondaná nyiltan hogy sz...rik a büdös pofádra és nem kiváncsi rád és nem megy találkozni akkor az lenne a gond

sose értettem ezt az osztálytalálkozó dolgot. Akivel jóban voltál ugyis találkozol, a többivel meg annyira felesleges ilyen 10 meg 20 évek után...

2016. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"és nem megy találkozni akkor az lenne a gond "



nem igaz!

1. Ha valaki azt mondja nem tudok menni semmi gond. Még akkor se gond ha tudna menni de nem akarja ezt nyíltan kimondani. Nem tudok menni mert szül a tehenem. Semmi gond.


2. Nem kell még ezt se. Ne mondjon semmit. Maradjomn kussban és akkor nem számít rá senki.


3. Ami a gond az épp ez: jövök. Aztán szarik jönni. Ha ez a patkány.

2016. ápr. 28. 19:26
 5/7 A kérdező kommentje:

" Akivel jóban voltál ugyis találkozol, "


Már miért? Van akivel anno még eggyüt is nyaraltam, aztán érettésgi és 10 éve nem is láttam.

Jóban voltunk? Igen. Találkozunk? nem.

Max osztálytalálkozón. Ha...

2016. ápr. 28. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, bocsi, de velem olyan volt, hogy enm mentem el, mert a szervezés alatt elment a kedvem, ugyanis előjött az emberek bunkó oldala, mikro nem oda mentünk, ahová akarják.
2016. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De én visszaírtam, hogy ha iylen bunkók, nem megyek.
2016. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!