Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem ír itt vissza soha...

Miért nem ír itt vissza soha senki?

Figyelt kérdés

Általában írok egy egyszerű, érthető, a kiírt kérdésre vonatkozó üzenetet. Semmi személyes nincs benne, csakis a témába vág. Miért nem veszik sokan a fáradtságot arra, hogy egy "Nem tudom" vagy "Nem tudok segíteni" vagy "Nem akarok segíteni" üzenettel válaszolnak? Ez a le se sz@rlak hozzáállás a lehető legrosszabb. Pár kivételt leszámítva mindig ez van. Az pedig nem lehet, hogy SENKI sem volt ezek közül gép előtt hetekig.


Javaslat: miért nincs az Üzeneteknél Látta-Nem látta funkció? Így lehetne tudni hogy az illető akar-e egyáltalán visszaírni.



2015. jún. 29. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom.
2015. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Eleinte még én is küldtem üzeneteket, próbáltam kommunikálni emberekkel. Mivel 10-ből visszajött 1, így felhagytam eme próbálkozással.

Biztosan droidnak néznek. :)))

2015. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig visszaírnak, viszont van olyan, hogy napokkal később.


Sajnos én is elfelejtek néha visszaírni, mert elolvasom az üzenetet, közben mást is csinálok és fogalmazódik a válasz, de egyszerűen elfelejtem megírni, mert elhalasztom későbbre, de később pedig már el is felejtettem.

2015. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok segíteni.
2015. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén bevallom félek privátban válaszolni, mert legtöbbször kiöntik a szívüket, és nekem kell lelket önteni beléjük, így aztán sokszor meg sem nézem a bejövő üzeneteket, sőt engem inkább zavar ez az opció. De vannak más okok amiért nem válaszolok. Például fenyegető rosszindulatú üzeneteket kapok, így aztán el sem akarom olvasni, mert már kaptam hasonlókat, vagy a gyakori kérdések küldött nekem üzenetet, hogy lájkoljam a facebook oldalukat, esetleg idő közben elfelejtek válaszolni, ahogy a 3-as hozzászóló is írta. Úgyhogy ne írjatok privátban, mert napokkal később fogok válaszolni!
2015. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!