Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír vissza senki?

Miért nem ír vissza senki?

Figyelt kérdés
Veletek is van ilyen? Ráírtam emberekre, ahogy máskor is szoktam. Mindig válaszolnak, elkezdünk beszélgetni. Most meg néhány napja jobb esetben megnézik, de nem írnak vissza vagy meg sem nézik az üzenetet. Tudom, hogy mindenkinek van dolga, de ennyire egyszerre? :D

2015. jan. 12. 23:47
 1/10 A kérdező kommentje:
(A barátaimra gondolok facebookon vagy viberen. Nem ott élem az életemet, de nem egy helyen lakunk, esténként írogatunk egymásnak.)
2015. jan. 12. 23:49
 2/10 anonim ***** válasza:
ilyen sajna mindenkivel előfordul...
2015. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

minden embert a haszon vezérel.

én sem beszélgetek olyannal,akiből az ég világon semmi hasznom,csak a gondolatcsere lehetősége adott.

számomra ez értelmetlen,mert erre itt a családom,vagy azok az emberek akikkel napi kontaktban vagyok élőben.

ezért olyan kapcsolatokat építs ki aminek a mellett,hogy jól érzitek magatokat együtt,valami más fontos dolog is összeköt.

lehet ez edzés,pénz,a lényeg,hogy mindkettőtöknek ugyanolyan fontos cselekvés.

a többi kapcsolatnak nincsen értelme csak ha csajozol.

2015. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as érdekes meglátás. Én ennél azért önzetlenebb vagyok. Főleg, ha pasiról van szó: ha egy férfi akar tőlem valamit, akkor ír, oké, de nem tudok úgy ránézni valakire, hogy csak azért írjak neki, mert ágyba akarok vele menni; a barátnőmnek azért, mert kisírjam a bánatom vagy elmenjünk pasizni; a sulis barátnőmnek, hogy odaadja a jegyzetét. Ezek felszínes és érdek dolgok. Fölösleges csacsogás akkor a beszélgetés. Én nem tudok így tekinteni az emberi kapcsolataimra.

N

2015. jan. 13. 00:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

igen.

felesleges csacsogásnak tartom a cél nélküli párbeszéded.

ha meg csacsogni akarok,arra jó egy munkatárs vagy akárki,ehhez nem kell barát.

2015. jan. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is más. Fél éve munkát keresek, egész nap kb ugyanazzal a 2 emberrel beszélgetek szemtől szemben. Ilyenkor hiányoznak a barátok csacsogni.
2015. jan. 13. 01:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igazat adok az előttem válaszolónak, aki szerint mindenkit csak a haszon vezérel. Én sem írok rá senkire, hogy miért? Mert semmit nem akarok senkitől, bezzeg, ha nem rakom rejtettbe a chatet, mindig van 2-3 ember, aki ír, és azért, mert akar valamit, vagy adtam valamit, ezért úgy érzi kicsit foglalkoznia kell velem. Hál' Istennek van ilyen funkció, hogy nem látják, ha fent vagyok..
2015. jan. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze ezt ne vedd támadásnak, kérdező. :)
2015. jan. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég lehangolóak a válaszok. Olyan egyedül vagyok, hogy szívesen venném ha rám írnának és semmiségről csacsognánk.
2015. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem sajnos egyfolytában ez van. Nem szeretném ráeröltetni magam senkire, de ha már barátnak tekintenek, a normális kommunikáció lenne az alap. Én is sokat dolgozom, vannak gondjaim, de ha ír nekem valaki, az az elsõ, hogy visszaírok - és nem intézem el két "szánalom" mondattal. Próbálok segíteni, megérteni õket, válaszolni mindenre, akár bedobni 1-2 témába vágó dolgot. Talán rossz tulajdonság, de szeretek sokat írni, hogy mindent részletezzek és nem menjek el semmi mellett...de minden esetben 3-4 szavas válaszokat kapok (ha kapok...), ha kérdezek, nem válaszolnak. És régi "barátokról" van szó, akiknek 1000x is elmondtam, nyugodtan szóljanak, ha untatom õket, túl sokat írok/kérdezek stb, de semmi. Csak hagyják, hogy törjem, hitegessem magam, hogy jelentek vmit a számukra. Rettenetes érzés megtûrt koloncnak érezni magad!

Miért olyan nehéz õszintének lenni és elküldeni a fenébe?

2016. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!