Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van valakinek valami tippje?

Van valakinek valami tippje?

Figyelt kérdés
Most szeptembertol leszek 9-edikes es elegge izgulok! Nem is a sulitol hanem a kozossegtol es a beilleszjedestol inkabb! Nagyon jo lenne ha rendesen be tudnek illeszkedni es tudnek rendesen beszelgetni az osztalytarsakkal. A problema ott kezdodik hogy az utobbi evekbdn elegge felenk lettem es eleg hamar kifogyok a beszedtemakbol! Valaki tudna segiteni ezzel kapcsolatban?
2016. máj. 5. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Első nap mindenki be lesz rezelve, gondolj arra hogy ők mennyire félhetnek. Az elején a régi suli meg a jövőbeli témák a legkézenfekvőbbek, onnantól meg úgyis minden jön majd magától.


Ahova ülsz, a padtársadnak mutatkozz be és dumálgass vele, ha pedig van lehetőség másokkal (lesz), akkor a körülötted lévőkkel is tedd ugyanezt. Nem kell mindenkivel az első nap rögtön dumálni, úgyis gyorsan vége lesz. A hét többi napján elég nagy csoportokban fogtok mozogni a szünetekben valószínűleg, akkor van lehetőséged még több emberrel beszélni.

2016. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Konnyu lesz hidd el:) csak probalj beszelgetesbe elegyedni a kulsore szimpatikus emberekkel vagy ha valaki mas is egyedul van Csak menj oda kerdezz valamit hogy hogy hivjak,eddig hova jart, sportol e valamit stb. Most meg konnyebb mivel semmit nem tudtok egymasrol ezert nehez kifogyni temabol. Fontos hogy te is meselj magadrol.

Ha van golyatabor semmikepp ne hagyd ki, ne felj tole:)

Ilyenkor masok is tartanak kicsit nem vagy egyedul:)

Melyik iskolaba mesz egyebkent?

2016. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Soha ne kövesd el azt a hibát,hogy egész nap a helyeden ülsz és nem beszélgetsz! Ez a legfontosabb.

Én most vagyok tizedikes,és sajnos én elkövettem ezt a hibát. Előtte nem voltam ilyen félénk,és csendes, de mikor bekerültem kilencedikbe, egy új közösségbe, akkor nagyon megváltoztam. Lényeg,hogy légy barátságos,és szeretni fognak :)

2016. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat...

Én is elég félénk voltam, csöndben ültem mindig, de határozott vagyok, és képzeld el mindenkiben jóban vagyok, és mindenkivel elvagyok. Csak ne idegesíts vagy fárassz le másokat. És ha beszédtémákból kifogysz ez van, ők is had próbálkozzanak beszélgetni...

Nyugi.

2016. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:) ne aggódj add magad én is ezt tettem a 27 emberből 1 áll szóba velem :)
2016. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok hasznos választ:) ment a zöld kéz mindenkinek!
2016. máj. 7. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!