Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljunk vele?

Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon idegesítő.Az életcélja a konfliktus teremtés:Ha beszól és visszaszólunk akkor nyávog,ha hagyjuk a francba akkor meg kiprovokálja ohgy beszóljunk neki.De persze ha beszólunk neki akkor néha düh rohamot kap és ütöget meg ilyeneket csinál nem rég is volt egy ilyen eset. Piszkálta a haveromat fogdosta a nyakát meg ilyenek ütögette.Erre a haverom is megfogta a nyakát és azt mondta hogy:"Most már elég lesz hülye gyerek".Erre ő hátulról ráugrott és próbálta ütni meg szét karmolta az arcát.Gyerek jellemzői:Rohadt vékony,Nagy pofájú,Konkrétan semmi izma sincs,Bőgős...stb. Az lenne a kérdésem hogy ezzel mit lehet csinálni mert sok dolgot próbáltunk:Leszartuk,Kerültük az összes ilyen próbálkozás sem segített mert ha kerüljük jön utánunk. Osztályfőnök semmit se tesz szülei a gyereket védik ha olyan helyzet van szülein tehetetlenek 25 emberből 24 ember utálja de már csak a megverés maradt.Fő kérdés Megverjem/Megverjük vagy mit csináljunk??? 14/F
2016. máj. 8. 20:55
 1/4 Roland G. ***** válasza:

Megverni elvileg nem szabad :)

Szerintem szóljatok rá "finoman",hogy fejezze be,mert rossz vége lesz! :)

Ha pedig rátok támad,akkor önvédelemből...

2016. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a rászólás nem segít de ha egyszer belém üt én félholtra verem
2016. máj. 8. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező,egy földigilisztával se bírna.
2016. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hihetetlen. Ha 24 emberrel szemben egyedül van, mégis miért nem tudjátok elintézni? Én ezt nem értem. Ha mindenki kerüli, akkor egyedül marad. Megy utánatok? Nézzétek levegőnek. Ne is válaszoljatok. Ha senki nem szól hozzá, mihez kezd?
2016. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!