Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csináljunk vele? 13/L

Miért csináljunk vele? 13/L

Figyelt kérdés

A "barátnőm" tipikal mai fiatal, naív, anyuciapuci lóvéja, idióta idézetek, hülye sapka, értelmes tekintet, és kiegészítőként egy értelmi fogyi cigánygyerek.

A barátnőm tényleg csak kényszerkifejezés, lépten nyomon megaláz, ha pedig visszaszólok, már rá öt percre harminc embertől hallom azt, hogy bunkó szemét vagyok.

Nem derogál neki az alakom, folyton folyvást a csípőmmel, és a parizer mellemmel szekál.

Egy szót nem tud magyarul leírni, de ha ezt megjegyzem, hogy ne nézzék parasztnak, kiakad.

Sajnálom, hogy segíteni próbálok.

Két éve van velünk az osztályban, de alapjaiban megbontotta az összetartásunk, ami mindenkin visszaüt.

Azelőtt nem veszekedtünk annyit, most általában ő elindítja, a többiek pedig nem tudják befejezni.

Nem vagyunk tökéletes gyerekek, egyenesen rosszak, de engem nagyon zavar, ha minden csip-csup hülyeségen egymásnak esünk.

Már két éve is lelki szemetesláda voltam, a pszihológus az osztályban, de most megőrülök attól amit hallok.

Mindenkit leszól, engem pedig állandóan befeketít mások előtt; olyanoknál is, akik nem is ismernek.

Terjesztett rólam ezt azt, amit mindig mástól hallottam, hogy igaz-e.

Zavar ez az egész, de kizárni az osztályból nem szeretném, mert valljuk be; nem egy jó érzés.

Mit tegyek?


2015. júl. 21. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelmen kívül milyen témák érdekelnek?
2015. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani neki, hogy bunkó vagy, Bugsy! Valamelyik nagyobb arcú ember alázza le a sárga földig.
2015. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első nem tudom mit akart mondani.....

A másodiknak köszönöm a választ.

2015. júl. 21. 14:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Jáj, látom Miért csináljunk vele? lett... ó...

*mit.

2015. júl. 21. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!