Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ehhez volt joga a tanáromnak?

Ehhez volt joga a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Szóval van két egyesem matekból,de csak azért mert nem tanultam,és utál is a tanár..

Gúnyosan kérdezi tőlem a matektanárom az egész osztály előtt direkt hogy " nah mi akarsz lenni ha nagy leszel"

Mondom neki matektanár..vigyorogva :)

Erre a matektanárom kivágott a teremből..ehhez volt joga?



2016. máj. 10. 20:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
70%
Hát aki nem tanul, és egyest kap, ne számítson egy tanártól túl sok együttérzésre. Nem utál, csak egész nap ilyen kis gyökerekkel van összezárva, mint te, aki csak a jogait sorolja, a kötelességeit meg mindig elfelejti. Hülyeség volt az igazgatóhoz vinni téged, én lealáztalak volna inkább magam, meg elvileg ki se küldhet, de te attól még hülye vagy.
2016. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Inessential ***** válasza:
69%
Akár minden órán megteheti, vagy minden órán kiküldhet. Viszont nem írhat be igazolatlannak, ha kiküld. Csak későnek max. Akkor is csak annyit, amennyi idő vissza volt még az órából. De tanulni kéne és akkor nem lenne ez.
2016. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
23%
Van hozzá joga. Neked pedig kötelességed van. Úgyhogy húzz matekot tanulni.
2016. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
84%

Hát most beküldheted balhézni a szüleidet, de akkor a bolhából elefánt lesz csinálva és még jobban rád szál. Nem volt joga, de nem állíthatunk minden pofon mellé forgalmi rendőrt.


De most komolyan mit vársz? Fél év múlva az osztálytársaid ülnek az esküdtszéken, a te ügyvéded pedig magyarázza, hogy micsoda negatív diszkrimináció volt veled szembe, hogy megsértette a 965. oldal 11.B.b.3 paragrafusát?

2016. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
75%
Ha nagyon akarod elhíresztelheted, hogy Xy tanár nem enged kibontakozni, egyik órán megkérdezte mi akarok lenni, elmondtam erre ő kivágott az óráról, mert neki nem tetszett. Átakarta formálni a véleményem, de én nem engedtem neki, ja pluszba még el is vitt az igazgatóhoz.
2016. máj. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
83%

A tanulónak joga van a tanóráin részt venni, a tanárnak pedig csak roppant indokolt esetben van joga a tanulót ettől megfosztani. Roppant indokolt eset pedig csak az, ha a tanuló lehetetlenné teszi a tanóra megtartását, és nagyban gátolja az osztálytársait a tanuláshoz való jogukban. (De ha kiküldi az óráról, akkor is biztosítania kell a tanuló felügyeletét.)

Egy neki nem tetsző válasz pedig nem gátolja semmiben a tanóra lebonyolítását, és mások tanuláshoz való jogát sem csorbítja.


A tanár ezzel a gúnyolódó kérdéssel belement egy játékba, aminek nyilvánvalóan a te piszkálásod lett volna a célja, viszont a várakozásával ellentétben te vetted a lapot, és te is beszálltál a játékába. Ő kezdte, te csak lecsaptad az általa feldobott labdát.

2016. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%
Háát, szerintem kissé hevesen reagált. Eddig voltak veled magatartási problémái? Lehet, hogy ez volt az utolsó csepp nála.
2016. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
32%
Az egész ott kezdődik hogy van az a tanár aki élvezi az életet, megtanítja amit kell de lehet vele beszélgetni,lazaság van soha nem ordibál,nyitott mindenre.És van az aki beléd akarja tömni úgyis tudja hogy nem fog menni (szerintem az étel is jobban esik ha megrágod mielőtt lenyeled) befásult már az évek alatt,csak a tananyag gyerekekbe töméséből áll az élete.Mindkettő ott végződhetne csak az egyiket szereted a másikat nem ebből kifolyólag az egyiket megérted a másikat nem.A tanár egy közalkalmazott akit fizetnek igaz van joga de azt nem a kisebbeken kell kitöltenie.Majd ha az én gyerekemmel ezt megcsinálja én is bemegyek és gúnyolódok egyet rajta ha esetleg nekem 1 diplomám se lesz mégis többet keresek mint ő 2-vel,ez ugyanolyan szemétség felé mint tőle,aztán majd én is kib*szom őt a teremből de messzebb éri a lába a földet mint szegény gyereknek.Lehet hülye a gyerek én se tanulok és írok mindig jó dogát de attól még nincs joga semmi sértő és indokolatlan tevékenységhez.Az a gyerek akit ő lenéz lehet jóval nagyobb szintű végzettséget fog szerezni és jóval többet fog keresni.
2016. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
57%

Itt azért elég sokan fordítva ülnek a lovon.


"Szóval van két egyesem matekból,de csak azért mert nem tanultam,"


A sztori itt kezdődik és végződik is egyben. Amíg tanultam, megbecsültek a tanárok, mert én tényleg tanultam, és nem egyeseket szereztem. Mióta tanár vagyok, megbecsülöm azokat a gyerekeket, akik minden tőlük telhetőt megtesznek, hogy előbbre jussanak, tanulnak. Amelyik nem tanul, az nálam bekussolhat, nem még vigyorog a képembe. (Mielőtt valaki belém kötne, a gyerekekkel nyilván nem így beszélek.)

2016. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
54%

Sokféle emberi kapcsolat résztvevői nem egyenrangúak:

Tanár-diák, főnök-beosztott, tiszt-közlegény, rendőr-gyanúsított.

Tanuld meg idejében, mert később már nem az igazgatói irodába visznek fel, ha pofátlan leszel a fejebbvalóddal, hanem a kiszúrnak a időbeosztással, kirúgnak a munkahelyedről, futkosóra küldenek, büntetődszázadba kerülsz a fronton!

A régi rómaiak azt mondták: "Quod licet Iovi, non licet bovi" = "Amit szabad Jupiternek, nem szabad az ökörnek".

2016. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!