Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van joga ehhez a tanárnak?

Van joga ehhez a tanárnak?

Figyelt kérdés
Fizikából minden órán én felelek.A munkámat mindig alul értékeli a kedves tanárnő.Az összes dolgozatomban olyan abszurd hibákat fedez fel,mint pl.: rosszul írtam a v betűt,ezért sajnos nem jó az egész feladat.vagy:Multkor ilyen 5ös és 4es szerző dogát iratott..akié rosszabb lett az nem kapott jegyet..3 hibám lett..ugye elvileg az négyes és azt találta ki,hogy mivel egy feladat sorszámát átnyilaztam,hiába lett jó..amiért átnyilaztam a dogámban nem fogadhatja el az egészet..mert 9.-ben ez már nem megengedett? Ilyenkor mit tudok csinálni? Kérlek segítsetek !!! :( 15/L

2016. ápr. 13. 19:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
87%
Mész az osztályfőnökhöz és elmondod neki.
2016. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ez a tanárnő elmebeteg. A szüleidnek szóltál róla?
2016. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
82%
Velem lenne ilyen egy tanár...Próbálj meg szólni az ofőnek vagy az igazgatónak de én a helyedbe befenyíteném :D
2016. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első körben osztályfőnök és szüleid, ha az ofő nem reagál, akkor igazgatóhelyettes, igazgató.
2016. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Kicsit túlzol. Kizart, hogy minden órán felelj és az is, hogy egy v betű miatt nem jo a feladat. Az írásbeli dolgozatöt oda lehet vinni az igazgatónak megkerdezni, hogy az miért hiba.
2016. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem túlzok..háromszor nem én feleltem az évben..azonkívülmeg mindig..az a baj,hogy ofőm hiába beszél vele..és az igazgatóval meg jóban vannak..anyáéknak meséltem..be akartak menni hozz de a tanár azt mondta h nincsenek fogadóórái..
2016. ápr. 13. 20:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tértivevényes ajánlott levelet írnak a szüleid az igazgatónak kérve egy személyes beszélgetést a szaktanaroddal. Ha erre sincs válasz, akkor a jegyzonek kell írni
2016. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
nekünk is volt ilyen tanárunk csak mondjuk az egyetemen. pont ezt csinálta. egyszer nagyon elszállt vele a ló és megbuktatott egy egész évfolyamot (olyan tanulókat akik minden másból "jelesek" voltak) és akkor fogták és kirúgták a pi**ba. sajnos van aki a diákokon éli ki a lelki baját. szerintem is beszélj ofővel, vagy próbálj olyan diákokkal is beszélni akikkel szintén szórakozik mert tuti nem te vagy az egyetlen. fogjatok össze.
2016. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget :/ szoritsatok hogy sikerüljön
2016. ápr. 13. 21:40
 10/14 Tom Benko ***** válasza:
78%

Olyan nincs, hogy egy tanárnak nincs fogadóórája. Kérésre köteles kijelölni egy időpontot az iskolában. Az igazgatóval meg lehet akármilyen jóban, ha nem történik változás nyugodtan tájékoztathatjátok a felettes szervet.

Ugyanakkor én is erőteljes túlzásnak érzem a "minden órán én felelek", "csúnyán írt v betű" kitételeket, ugyanis az első esetében kirívóan sok jegyed kellene legyen a többiekhez képest, a második és harmadik esetben pedig nyugodtan védekezehetsz azzal, hogy a munkád és a külalakod osztályzását külön jegyként vezesse be a naplóba. Innentől ugyanis nincs kecmec, hogy mit hová írtál, hová nyilaztál, értékelnie kell.

Szóval nekem erős a gyanúm, hogy erősen elsunnyogtad az évet, és most kapkodsz fűhöz-fához, hogy mentsd az irhád.

2016. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!