Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ehhez volt joga a tanáromnak?

Ehhez volt joga a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Szóval van két egyesem matekból,de csak azért mert nem tanultam,és utál is a tanár..

Gúnyosan kérdezi tőlem a matektanárom az egész osztály előtt direkt hogy " nah mi akarsz lenni ha nagy leszel"

Mondom neki matektanár..vigyorogva :)

Erre a matektanárom kivágott a teremből..ehhez volt joga?



2016. máj. 10. 20:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
58%
Már nem azért, de ekkora pofával én még jól el is vertelek volna a tanár helyében. Jópár éve egy ilyet el se mertünk volna mondani otthon, mert ott kétszeresen kaptunk volna. Itt pedig... még a diák van felháborodva! Hova tart a világ... A pofám leszakad...
2016. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
49%

" tisztelenkedni "

" pródukálta "


Úgy látszik, hogy nem csak a matekkal állsz hadilábon!!

2016. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
73%
Joga van hozzá, viszont ezzel lejáratta magát. Most komolyan ezért az igazgatóihoz? Nem kicsit reagálta túl. Még viccesen is felfoghatta volna. Aki nem ért a diákokhoz, ne menjen tanárnak.
2016. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Na és mi történt az igazgatóiban? Igazgatói figyelmeztetőt kaptál? :o
2016. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
48%
Szerintem volt joga hozzá.
2016. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
51%

Most azért lettem lepontozva, mert megmondtam az igazat? Szép, mondhatom...

Lehet, egy kicsit erős volt az az igazgatói, de akkor is megérdemelted. Ő a tanárod, és tisztelettel tartozol neki. Ha zavarod az órát, joga van kiküldeni, ez a véleményem.

2016. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, a leírtak alapján a kérdező nem zavarta az órát. Ennyi erővel a tanár tanítson matekot, ne mást kérdezgessen, hogy mi lesz, ha nagy lesz. Ha ilyen gyenge idegzetű, hogy ennyitől kiborul, akkor ne menjen tanárnak. A leírtak alapján a kérdező nem tett semmi rosszat. Akkor zavarná az órát, ha pl a többieket nem hagyná tanulni, mert pl hangoskodna.
2016. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom... Szerintem megérdemelted.

Ha mi csinálnánk ezt, a tanár annyira felhúzná magát hogy még ki is csapatna. Lehet, hogy "ő kezdte", de ő a tanárod és tisztelettel tartozol neki. Az, hogy levitt "zavartad az órát" címszóval azért nem teljesen helytálló, de ha őt zavartad, akkor joga van hozzá.

2016. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
A kommentek nagy részével nem értek egyet. A tanárnak nem joga lelkizni vagy megalázni a gyereket ilyen kérdésekkel. Írja be az egyest és ha ilyen provokatív kérdést megenged magának akkor a feljebbvalóssága ellenére se lepődjön meg ha ilyen választ kap vissza.
2016. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:

Érdekes, hogy csak azok vannak lepontozva, akik (ha nem is teljes mértékben), de egyet értenek a tanárral...hova fajulunk...

Az igazgatóiba nem kellett volna levinnie. Tök értelmetlen volt. Csak szerencsétlen már mit csinált volna veled (nagypofájú, kihaénnem gyerekkel)? Lassan majd ők köszönnek előre a tanulóknak.

Lehet, hogy te poénnak szántad amit mondtál, de a tanárod NEM a haverod. Ne kezeld úgy.

Ha ezzel a sztorival mentem volna haza és még nekem állt volna feljebb, azzal kikapartam volna magamnak egy szájonvágást meg pár hét szobafogságot.

Lehet lepontozni 😀

2016. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!