Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szóval. A Gólyatábor kötelező?...

Szóval. A Gólyatábor kötelező? Vagy egyáltalán mit értenek az alatt, hogy "gólyatábor"? Mit csinálunk ott?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, nem kötelező. vannak programok, de főként ismerkedés megy.
2016. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megismered az osztálytársaidat illetve öreg gólyák is lesznek ott, akik már 10+ éve végezték el a sulit.. Kb nyári tábor csak nem ismersz senkit.. Közös ivás a tanárokkal :D de több iskola is lesz ott
2016. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy középsulisra mész vagy felsőoktatásosba.

Ha középsuliba, akkor mindenféle "szívatások" találnak ki a végzősök és igen, ismerkedni tudsz valamelyest. (nekünk halál unalom volt és kár volt 2 napot elpazarolnom erre).

Fősulira el sem mentem, mert ugyanannyi pénzből 1 hétig volt szállásom a Balatonnál, de az ilyenekn csak a piálás megy. Ugyanolyan szívatásos feladatok, csak közben iszol iszol iszol és iszol.

2016. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gólya az a gyerek, aki elsőéves abban az iskolában. Ahol meg 5.-től is indítanak már gimnáziumi osztályt , ott meg olyan volt, hogy szöcskebál:) Akik 4. után ott kezdték a gimit. A gólyatábor az ilyen ismerkedős jellegű cucc, vannak kreatív, meg idióta feladatok. Kreatív pl fogalmazd át egy ismert dalnak a szövegét osztályindulóra, és add elő, idióta meg pl na ezt kitöröltem, ha akarjátok, privátban leírom; amúgy nem voltam ott, csak láttam képen. Ja és állítólag a felsőbbévesek hashajtót kevertek az újoncok italába. Úgyhogy ne fogadj el tőlük semmit. Mondjuk lehet, hogy ez is valami feladat volt, hogy ki issza meg gyorsan a narancslevet.
2016. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aranypanda válasza:

A gólyatábor egyfajta szelíd nemi erőszak. A közhangulat segítségével rávenni a szép lányokat olyanra, ami izgató.

Semmit nem tudsz meg az egyetemről a táborban, amit később nem érsz rá időben megtudni. Azt fogod hinni, hogy nem tanulni kell, hanem inni és bulizni. El sem mehetsz haza, amikor akarsz, legfeljebb drága taxival.

A gólyabál szép dolog, a tábor teljesen felesleges.

2016. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

u.i.: Középiskolába megyek:D

2016. máj. 19. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyerkőcöm középiskolás gólyatáborban volt,nekik semmi szívatás és semmi ,,feladat" nem volt.Nagyon élvezte,örült,hogy nem hagyta ki!
2016. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!