Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mennyi az esélye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki bejön nekem (szerelmes azért nem vagyok belé, csak majdnem). Budapesten lakik, de régen havi 2-3, most meg talán heti 1-2 napot lehet csak ott, máskor vidéken van. Én évente 4-5 napot töltök Bp-en, és most először, kíváncsiságból elmentem a háza felé. (tömbház) Előttem 10 méterrel lépett ki a kapun egy csaj, aki úgy néz ki, mint Ő hátulról, és gyalog elindult valahová. (nincs kocsija, IRL ismerem)

Lehet, hogy nem ő volt, de eléggé valószínű, hogy mégiscsak. (ca. 33 lakás lehet a lépcsőházban)


Nem szóltam neki, nehogy azt higgye, kémkedek utána. A telefonszámát és az emailcímét amúgy is ismerem.


Mennyi annak az esélye, hogy egy ilyen véletlennek?



2014. jún. 23. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod merre lakik? Kicsit para mennyi mindent tudsz róla.


És amúgy is mennyire ismered te ezt a lányt?


Az utolsó kérdésed meg nagyon bántja a szemem. Nyilván tudom mit akartál kifejezni vele, de akkor is.


A lényeg, hogy ilyen előfordul... Mivel heti 1-2 napot van otthon, így kb 1/7-2/7 az esélye, hogy aznap épp otthon volt. Annak az esélye, hogy épp akkor ment ki az utcára, legyen mondjuk olyan 1/24 (ha kb. egy órát tölt a háza 1 km-es körzetében az utcán egy nap). Ha a 2/7-es valószínűséggel számolunk, akkor ennek az eseménynek a valószínűsége 2/7*1/24=0,0119 (hozzávetőleg), ami 1,19%-ot jelent, tehát 100-ból kb. egyszer történik ez meg.

2014. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kicsi a világ... :/// bármi előfordulhat :)
2014. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy félig-meddig üzleti viszonyban voltunk, így a lakcímét fel kellett írnom. Amúgy közel egy éve ismerem, és ő is ismer engem.
2014. jún. 23. 18:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobb lett volna szólnom neki, ugyanis azóta az események odáig fajultak, hogy a csaj végleg megharagudott rám. Akkor egy beszélgetés kissé más irányba vitte volna a dolgokat!
2014. jún. 28. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!