Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok ki, hogy ne...

Hogy bírjátok ki, hogy ne vegyétek meg, ami megtetszik?

Figyelt kérdés

Egyszerüen ha csak egy flakon tusfürdöért megyek is be, nem tudok szemellenzövel végigmenni a bolton, úgyis megtetszik valami.

Ruhát màr 3 hete nem vettem, nem is tervezem. Viszont kozmetikumok terén rosszabb a helyzet. Megtetszett 2 sminktermék (darabja 4500Ft), és olyan nehezen álltam meg, hogy ne vegyem meg.

Ti hogy tudtok ellnállni mindenkinek?


2015. szept. 22. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Letisztázom magamban, hogy nem, nem kell az nekem most.
2015. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak annyi pénzt viszek, ami arra kell, ami szükséges.
2015. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és céltudatosan járok vásárolni. Általában nem szoktam csak úgy megvenni valamit, mert meglátom a polcon.
2015. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fejemben van egy lista, hogy mit kell venni, ahhoz tartom magam.

De van, hogy nézelődök, sok minden megtetszik, de rájövök, hogy tök felesleges lenne.

Persze azért szoktam vásárolni, de nem okoz gondot az sem, hogy csak azt vegyem meg, amit elterveztem.

2015. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utálok vásárolni, boltokban meg főleg.


amúgy meg, nem fér bele a keretbe. Ennyi.


Vagy kaját veszem, vagy mást.

2015. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem nehéz kibírni ha nincs egy fillérem se :D
2015. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már egész gyermekkorom óta úgy lettem nevelve, hogy a pénznek értéke van, nem hullik csak úgy az ember ölébe, 16éves korom óta a létszükségleti cikkeken kívül az esetek 99%-ban magam veszem meg, én keresem meg rá a pénzt, mivel még diák vagyok, így főállású munkát egyelőre nem vállalhatok, tehát a havi átlag "fizetésem" olyan 30.000 ft körül van, ebből kell magamnak gazdálkodnom, tel.számlámat fizetni, netnek a felét, illetve egyéb kiadásaimat, tehát nálam elég egyszerű. vagy nincs rá szükségem, és nem veszem meg, vagy nincs rá pénzem, ha pedig szükségem van valamire, akkor arra összeszedem a pénzt.
2015. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utálok pénzt költeni és vásárolni. Illetve átgondolom a nagyobb kiadásokat pro és kontra, és általában a kontra győz.
2015. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nehezen, de átértékelem, hogy kell-e egy ötödik piros rúzs vagy egy hatodik szempillaspirál stb. Ha nincs rá szükségem, akkor nagyon ritkán veszek sminktermékeket, úgyis soká fogy el, lehet előbb megromlik. Pl 9ezer forintból inkább veszek magamnak egy szép fehérneműt vagy egy olcsó cipőt.
2015. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!