Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak ha az egyik...

Mit csinaljak ha az egyik tanaromat baratomnak szeretnem?

Figyelt kérdés

Van egy tanarom akivel eddig nem igazan jottem ki jol, de ugy 8.evvege fele nagyon megkedveltem.. Es ugy erzem o is engem.

Mindig ram mosolyog es nagyon kedves. Es neha tenyleg ugy erzem h hianyzik. Mivel nemsokara evvege ezert probalom minel tobbszor latni es beszelgetni vele, de neha nem merek odamenni hozza. Nagyon szivesen elmondanam neki a "lelki gondjaimat" de nincs alkalmam es nem is tudom h reagalna. Igaz, en ugy ismerem h o az a tipus aki megerti az embereket, de nem tudom mit tegyek.

Valaki tudna segiteni?


2016. máj. 20. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
ha te lany vagy, o pedig ferfi, akkor ne nagyon kerulgesd amig az iskolaba jarsz, mert egyreszt valoszinu hogy o nem keresi a barati tarsasagod, masreszt meg ha valaki kombinalni kezd rolatok, akkor mindketten- de foleg o- megutheti a bokajat. keress mas baratot!!!
2016. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, o egy 50 ev koruli no es en lany vagyok. Neha olyan mint ha az anyukam lenne es nagyon jol esik a torodese..
2016. máj. 20. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Ne tedd,inkább menj egy árvaházba,ottani nővérek biztos lelkileg meggyógyítanak,sok egyedüli gyerek van ott,akiknek nincs senkijük,én is odajárok
2016. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

En igyan gimis vagyok, de ket ferfitanarommal (fiatalabbak) es ket no tanarommal (idosebbek) annyira jol kijottem, hogy az evek alatt kialakult az is, hogy ugy lehetett veluk poenkodni, mint a barataimmal.

Pl. Egyik ferfi tanar elutazott egy hetre, majd visszajott a suliba es kerdezte, na mi ujsag, meg piszkalt, hulyeskedett. Erre sohajtottam es mondtam, oo barcsak maradt volna Tanar ur xy orszagban! Erre o is visszaszolt, hogy de hat akkor nem lathatnad a szep szemeimet! Vagy vmi ilyesmit:)

Az egyik tanarnommel pedig valami ilyesmi volt, szo szerint itt sem tudok idezni: Tanarno ossze-vissza beszelt, nem jol emlejezett valamire. En: hat igen, ez az oregedes szenilitassal jar, de mi igy szeretjuk Tanarnot! Erre o megfogott egy nem tudom mar mit az asztalon es ugy csinalt, mint ha meg akarna vele verni :D imadtam ot:) ritkak az ilyen kozvetlen es aranyos tanarok szerintem, akik nem csak leadjak az anyagot es kesz, hanem igyekeznek a diakjaikkal jo kapcsolatot kiepiteni, igy sokkal elvezetesebbek voltak az orak is, plane ha triplaorat kellett vegigulni, az ugye 2es fel ora volt, viccelodes nelkul meghaltunk volna :D


Na hosszura sikeredett, de ezzel azt akartam sugallni, hogy ha nem lstod a tamarodon, hogy ellenkezne, amikor beszelgetni akarsz vele, meg o is megnyilik neked, akkor hasznald ki mindenkepp, mert sajnos ritka mar az olyan tanar, foleg az idosebbek (50-60-as korosztaly) koreben, aki at tud menni diak uzemmodba es oszinten jol erzi a gyerekekkel magat. De azert ne zuditsd ra egybol a problemaid, de ha uvy hozza a szo, udvariasan, tanacsot kerve siman beszelgethetsz rola :)

2016. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi a sok betuhibaert, telefonrol potyogtem be es nem vettem eszre.:D
2016. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat;)
2016. máj. 22. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!