Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomnak tetszik...

A legjobb barátomnak tetszik egy lány, de nem tudom, hogy hogyan segítsek neki, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnak tetszik egy lány, aki most végzős. A lányt nem ismerem, csak az iskolában láttam és semmit nem tudok róla. A barátomnak még nem volt barátnője és szeretnék neki segíteni, hogy összejöjjön vele. Nagyon sokat segített nekem tanulásban és egyéb dolgokban, mindig mellettem állt és ezért is szeretnék én is segíteni neki, de fogalmam sincs, hogy hogyan.

Aki ért az ilyenekhez kérem, segítsen tanácsot adni.



2015. dec. 29. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj de miért kötelességed segíteni? Elég cikin jönne ki ha te intéznéd. Tudod mit hinne a lány? Hogy egy kis félénk a srác hogy nem kezdeményez nála. Szóval inkább a haverod győzködj hogy ő kezdeményezzen. Nem vagy te sem kerítő sem jó tündér.
2015. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok kerítő lenni csak tanácsot szeretnék adni a barátomnak...
2015. dec. 29. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Srác odamegy a lányhoz. Bemutatkozik. Beszélgetnek. Összeismerkednek. Idővel randira hívja. Ha a lány igent mond, lehet örülni. Ha nemet, megvigasztalod és keres másik lányt. Ilyen egyszerű.
2015. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!