Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van egy olyan ember akit...

Ha van egy olyan ember akit én a barátomnak tartok, de ő közben hazugságokat terjeszt rólam mit csináljak? Sza***m le magasról vagy bocsássak_meg neki mar századjára is?

Figyelt kérdés

Egyébként olyanokat terjeszt rólam hogy egyik nap ezzel járok,masik nap meg azzal jarok..

Eleinte vlcsak osztálytársaimnak mondta ezeket ,de mostanában már tanároknak is mondja ..

Szerintetek mit csináljak ??

Normális válaszokat kerek ..😉😁😎



2015. febr. 23. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezek után biztosan nem tartanám a legjobb barátomnak...
2015. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem hagyd ott a p***ában!! velem is igy van hogy aki eddig a legjobb barátnőm volt az most velem nagyon kö***g de én most már le sz**m a fejét és ez igy sokkal job!!
2015. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a barátod. Mondd meg neki, hogy szálljon le rólad és ne is keressen többet, tudod miket terjeszt. Ezután már ne foglalkozz vele.
2015. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anonimuspuszmusz válasza:
Szerintem nyugodtan bocsass meg neki, es ha meg folytatni fogja, ami eleg valoszinu akkor te nyugodt szivvel leszel ongyilkos.
2015. márc. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!