Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kirúghatják? Ma délután...

Kirúghatják? Ma délután kimentem az egyik Tanárnőmmel dohányozni.

Figyelt kérdés

Iskolán kívül voltam, óráim sem voltak már. Konkrétan iskolától vagy 2 km-re gyújtottam rá. Arra jött az egyik Tanárom és megjegyezte annak akivel cigiztem hogy nem tudott róla hogy én is szívom. Majd nevetett hangosan és elment. Jóban vagyok azzal aki észrevett,de félek, szólni fog valakinek hogy látott minket.

Engem nem zavar, de féltem azt akivel kimentem hogy ne kapjon még véletlenül se semmit.

Kirúghatják ezért? Vagy barmiféle szidást kaphat emiatt?

16/l


2016. jún. 1. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom ha iskolán kívül volt, akkor nem, de nem tudhatom biztosra
2016. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellene kirúgni. Felnőtt nőről van szó, aki az iskolától 2 km-re cigizik. Oké, te is ott voltál, de akkor mi van? Ha én találkozom egy tanárommal az utcán, és éppen cigizik, nem állhatok le vele beszélgetni? :D

Nem nagyon értem a kérdést. Ha arra vonatkozik, hogy 18 év alatti vagy és cigiztél, arról sem a tanárnőd lehet. Mit kellett volna tennie, kiverni a cigit a kezedből?

2016. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ebből nehogy úgy jöjjön ki, hogy rossz példát mutat.
2016. jún. 1. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vagyok túl öreg (26), de amikor általánosba jártam, a tanáraink még bent a suliépületben cigizhettek, egyik tanárom konkrétan óra KÖZBEN ment ki többször a szertárba, hogy neki most muszáj szívnia egyet... Mindenki tudta, azóta is ott dolgozik. Ez persze extrém példa, de sok tanár cigizik, szerintem senkit nem rúgnak ki azért, mert a sulitól messze egy diák jelenlétében rágyújt... A kamaszok nem hülyék, nyilván tudják, hogy a tanár is ember, az emberek közül meg sokan cigiznek. Attól még a suliban mutathat jó példát.
2016. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindig a diákokkal cigizek, mert megszüntették a közintézményekben a dohányzást és így tanár, diák mindenki a suli melletti parkba rahan szünetre
2016. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 íazazazazaza válasza:

Ahogy az utolsó mondja...Nálunk is az utca túlsó felére megy mindenki kb csöngő után, diákok,tanárok ott bagóznak, és nem csinálnak belőle ügyet...

Meg kirúgni ilyenért?

Történnek ennél sokkal durvábbak is, és még azért se rúgják ki őket...

2016. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!