Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárunkról meztelen...

Egy tanárunkról meztelen képeket találtunk facebookon! Emiatt kirúghatják?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 14:47
 1/9 anonim válasza:
73%

Ez az igazgatótól függ szerintem. Mert valamelyik iskolában előszeretettel használják az internetes közösségi oldalakat, valahol viszont tiltva vannak ezek.

Egyébként privában elküldöd a nevét vagy linket? Kíváncsi lennék rá :D

2012. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
68%

Ha megtennén légyszi küld már el nekem is , énis kíváncsi vagyok rá.

Amúgy meg sztem lehetséges, hogy ezért kirugják, de ez nem biztos, az igazgatón múlik.

2012. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

lehetséges hogy kirúgják

hány éves egyébként?

és küldesz linket?

2012. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ezt nekem is látnom kell. :D
2012. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem attól függ mióta van a pályán gondolom ha "veterán" tanár akkor csak figyelmeztetést kap bár ha fiatal szerintem kirúgják

Ui:nem szeretnék bunkó lenni de engem is öl a kíváncsiság, tudnál küldeni képet privátban ? :P

2012. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de képet nem linkelek. Lássátok be, az szemétség lenne! Már azóta kiderült hogy a volt pasija csinált neki egy facebookot és ő rakta fel a képeket. Egyébként 25 éves a tanár.
2012. máj. 5. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy rá az esély hogy kirúgják. De ha jót akartok magatoknak inkább ne terjesszétek mert akkor titeket fog hibáztatni a tanár és kitudja mivel fog fenyegetőzni.
2012. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha megleli egy szülő a képet akkor bizony kivágják mint macskát sz_arni.de ha rendesek akkor egy izmos fegyelmive meg uszhatja,ha még rendesbbek akkor egy szóbeli figyelmeztetésben részesitik.és persze leszedetik vele a képet.
2012. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kirúghatják,mert ezzel az iskola hírnevét tönkreteszi
2012. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!