Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet hogy azért nincs senki...

Lehet hogy azért nincs senki körülöttem mert felesleges ember vagyok? Mi értelme volt meg születnem? Ha csak a napi 8 óra foglal le semmi más. Délután meg a hétvége tiszta unalom. Más is van így?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni.Régebben nekem sem volt semmi ami érdekelt volna.De azért sok jó dolog van az életben.Elhiheted.Még akkor is ha most nem tűnnek fel.Én csak azt mondom hajrá hajrá ne add fel a reményt hogy jónak láthasd az életet.
2016. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármikor dönthetsz úgy, hogy valami érdekeset és hasznosat szeretnél csinálni. Akár önkénteskedhetsz is. Vagy találj valami hobbit. Ha van háziállatod, szánj rá több időt. Díjazni fogja! 😊
2016. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok mindennel próbálkoztam de hamar meg untam
2016. máj. 16. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De nem is biztos hogy egyből bele kéne mélyedni valamiben.a szemlélődés is egy jó elfoglaltság tud lenni.Én van amikor csak csatangolok az utcákon és nézelődök.
2016. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nincs semmi baj. Útkereső lelkiállapotban lehetsz.


Ez sokszor még egy érett felnőttnek sem túl könnyű, ha egészen váratlanul szembetalálja magát egy olyan élethelyzettel, ahonnan akár hosszú évekig(!) sem tud szabadulni.


Nem vagy egyedül a problémáddal. Sokan a családjaikat érzik börtönnek valamilyen oknál kifolyólag - ilyen eseteket is láttam már.


Életkorodtól függően felvehetnek akár önkéntes munkára is. Általában fogadó szervezeteknél érdemes érdeklődni. (A google keresőbe rákeresel a fent leírtakra és elég sok találatot dob ki.) Én úgy láttam, hogy ismét működik az oldal (egy darabig nem voltak elérhetőek.)

2016. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokszor érzek én is így, ahogy te. Ha semmi nincs ami lekötne, menj el sétálni, túrázni! Én is unatkozom sokszor, ezekkel legalább telik az idő és pénzbe se kerül. Próbáld ki, hátha beválik neked is!
2016. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos nem tudom elkepzelni mit erzel. Tenyleg szar lehet cel nelkul elni... nekem kiskorom ota van celom es ennek eerese erdekeben aprobb celokat tuzok ki magamnak es van melette B es C terv is. Meg kell keresned azt amiben oromodet leled es azzal foglalkozni. Egyebkent mennyi idos vagy?
2016. máj. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!