Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárnőben hogy lehet...

Egy tanárnőben hogy lehet ekkora gyűlölet? Ti is találkoztatok már hasonlóval?

Figyelt kérdés

Gyermeke van akit feltételezem hogy ellenünk nevel!

7 éves kisfia negatív,provokatív szavakkal illet engem mint szűlőt és gyermekeimet pl.hülye,boszorkány,sátánok stb.!Persze elengedem a fülem mellett mert mást nem tehetek.Az anyuka csak nevet ilyenkor ill. úgy tesz néha mintha megsem hallaná miket mond a kisfia!A fura az hogy vallásos keresztények!Ti mit tennétek a helyemben?


2015. jún. 8. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

És akkor beleraktam a sót, de leégett a pörkölt. Miért?

Könyörgöm, ne a közepétől kezdd a sztorit hanem az elejétől!

2015. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Főznék egy jó tojásos lecsót.
2015. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

CSupán nem vagyunk szimpatikussak számukra!

ŐK FELSŐBBRENDŰEK mi alsóbbrendűek!Ez az eleje a sztorinak.A megkülömböztetés tőlük ered!!!!!!!!!!!!!!!

És nem kell a lecsó szöveg!

2015. jún. 8. 11:04
 4/13 anonim ***** válasza:
szólnék hogy nevelje meg a gyerekét..mert az magára az anyára fog szállni ,hogy sajnos még tiszteletre se tudja a saját gyerekét fölnevelni
2015. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megpróbáltuk de mint írtam felsőbbrendűnek gondolja magát!A gyerek olyan mint az anyja,tele gyűlölettel!
2015. jún. 8. 11:07
 6/13 anonim ***** válasza:

De hol?

Szomszédok? Vagy a játszón? Vagy a suliban? A tanárnő a saját gyerekét is tanítja? Vagy ti mikor találkoztok a tanárnő gyerekével?

Ha az iskolában történik, akkor az igazgatóval beszélnék. Meg a többi szülővel is. Gondolom, nem kizárólag veletek ilyenek. Lehet, hogy a gyereknek valami értelmi problémája van.

2015. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szomszéd!Már nem bírom tovább!

Tisztességre nevelem a gyerekeim és már nem tudom tovább tolerálni a tanárnő és gyermeke viselkedését!Egy tanárnőnek a magánéletben is példamutató emberként kellene viselkednie!

2015. jún. 8. 11:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha keresztények akkor,hogy sátán azt nem igazán kéne,hogy kimondják.Egyik barátnőm és családja is keresztény.Egyszer poénból,nem tudtam,hogy ez náluk gáz. Mondtam,hogy jajj úgy nevetsz mint a sátán. Hallod amit kaptam..hogy mondhatsz ilyet,megtagadlak stb stb stb. Mondták,hogy az a szerencsém,hogy nem tudom annyira,hogy mi az a kereszténység,így elnézték nekem.


Mond azt,hogy Isten szemében a rágalmazás bűnnek számít!!

Meg vissza kapjátok még ezt!

Ha valóban keresztények akkor elfognak gondolkozni rajta szerintem.

2015. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
MEGPRÓBÁLHATOM DE NEM GONDOLOM HOGY HASZNÁLNI IS FOG!
2015. jún. 8. 11:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja én is mindig ilyenekkel terrorizálom a keresztényeket.

"Ezért még a pokolra jutsz!"

"Te a Sátán küldötte vagy!"

Mindjárt meglepődik aztán bekussol majd.

2015. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!