Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ hogy egy ember...

Hannaxx kérdése:

Mitől függ hogy egy ember egyedinek, különlegesnek számít-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy pl: Zeneiizlés, öltözködés ... (én személy szerint egyedinek tartom magam :D)

2015. nov. 2. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság már nem olyan nehéz egyedinek lenni. Gondolj csak bele, emberek nagy része megy a divatőrület után - okostelefon, instagramm, pózolós képek, gucci meg a társai márkák, One Direction... Most ez a menő, és sokan azt hiszik hogy ilyen személ,iséggel ki fognak tűnni. Pedig szerintem gáz.

Na de kicsit elkapott a hév :D Szóval a kérdésedre: számomra akkor egyéniség valaki, ha fel meri vállani magát meg a hobbijait. Lehetsz egyéni attól hogy animéket nézel, hogy garázsbandákat hallgatsz, hogy szenvedélyesen rajongsz egy könyvsorozat iránt... de a legfontosabb, hogy nem azért csinálod mert ez a trend, és mert menő, hanem mert te így érzed jól magad, így tudod kifejezni, hogy ki vagy valójában.

Az instagramos guccis lányokkal sincs baj, ha azért ilyenek, mert ilyenek szeretnének lenni, és nem azért mert mennek a többi ember után.

Az meg megint nem egyéniség hogy valaki pl a rockereket majmolja mert ők vagányak meg minden, aztán kiderül hogy azt sem tudja mi a különbség a melodic heavy meg a death metal között. Mert ez meg csak magamutogatás és ámítja a népet. Ha valóban szeretsz valamit, és az ahogy élsz kifejezi, hogy ki vagy legbelül, akkor az már egyéniség.


De ezt csak én gondolom így, lehet velem nem egyet érteni. :D

2015. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze hogy egyetértek veled hiszen maximálisan igazad van es köszönöm a válaszod jo hogy más ember is ezt gondolja! 😃
2015. nov. 2. 16:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem írsz privit? Amugy 17L
2015. nov. 2. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!