Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanaroknak nem a teljesitmen...

A tanaroknak nem a teljesitmenyt kene osztalyoznia?

Figyelt kérdés
Szoval angolbol eleg jonak szamitok a suliban ha valaki valamit nem tud, egybol hozzam fordul, van hogy a tanar is. Azt tudni kell hogy egy lusta ember vagyok, igy egesz angol oran alszok, azzal az uruggyel hogy amiket tanulnak az oszt tarsaim azt en mar 1-2 eve tudom, es ez tenyleg igy van, a dolgozataim mind otosek, harom db negyesem van a minimum 10 db otos mellett, es a tanarno meg azzal fenyeget hogy nem adja meg az otost.Az oszt tarsaimnak nincs bajuk azzal hogy alszok angol oran, sot nevetgelni szoktak rajtam amikor valaki megijeszt es felebredek.Nem zavarom az orat, nem beszelgetek,nem hiszem azt hogy barmit megtehetek, a tanarno megis pikkel ram.Nem ertem hogy miert akarja hogy figyeljek.Ebben az evben kb semmi ujat nem tanultam. Hasonlo szinten vagyok angolbol mint o es ezt nem tudja elfogadni?Vannak olyanok hogy hibasan ad le pl egy anyagot es amikor szolok neki akkor csak annyit mond hogy o tanar o jobban tudja, amikor en 3-4 kulonbozo konyvbol is olvastam az adott anyagrol az elmult 1,5 evben es mindegyikben ugy volt a helyes ahogy en mondtam.Miert van ekkora egoja?Az oke hogy tanar, de nem pont "peldakep" szerepet kene jatszania? Tanitasban teny hogy jobb mert en nem tudok tanitani, de angolbol beszedben es irasban is hasonlo szinten vagyok mint o es nem tanulok semmi ujat az orain. Miert pikkel ram?
2016. jún. 7. 08:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

kioktatod néha, tehát rombolod a tekintélyét...

lusta vagy és neki ez nem tetszik...


Én matekból voltam ugyanilyen csak annyi különbséggel, hogy én nem oktattam ki a tanárt, senki nem feküdhetett a padon, ha nem írt, akkor rászólt...én meg az első padban aludhattam és nem zavarta...


Am meg ha azt akarod, hogy ne legyen ilyen problémád, tedd le előrehozottan az érettségit és akkor be sem kell járnod...


23F

2016. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%

Miért van ekkora egója egy tanárnak egy diákkal szemben?

Minimum azért mert idősebb nálad?

Tiszteletről nem hallottál még?

Nem vagyok tanár, de ha egy diák aludna az órámon látványosan, és a többiek ezen még röhögnek is, úgy rúgnám ki a diákot az ablakon, hogy szétkenődne a betonon, börtön ide vagy oda.

És azt honnan tudod, neki milyen a tudásszintje? Nem biztos, hogy azon az órán ez kiderülne, de ha esetlegesen többet is tudnál sincs jogod játszani jelenlétében az okostojást, meg lejáratni őt.

Gondolom nem egy 2 méter magas, 100 kilós pali a tanár, akkor kicsit másképp viszonyulnál hozzá...

2016. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%

alapjáratban én ott vágnálak szájba a helyében hogy aludni mersz... attól hogy tudod, neked is kötelességed ugyanúgy részt venni az órán..

én a helyében órai munkára beírnék egy egyest mert inaktív vagy, alszol, és egyből nem kérdés hányas leszel.

2016. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Kései Sirató ***** válasza:
31%

Lehet, hogy jól megy neked az angol, de viselkedni nem tudsz.

Ha én lennék a tanárod, én is elvárnám, hogy írj és ugyanazt tedd, amit a többiek.

Tedd le a felsőfokú nyelvvizsgát és akkor felmentést kapsz, de addig, míg nincs felmentésed, addig ugyanazt kell írnod, tanulnod, amit a többiek.

Ismétlés a tudás atyja, ha gyakorolsz, abból semmilyen hátrányod nem származik.

2016. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

Édes fiam/leányom, te is igazán visszavehetnél az egódból!


Mondom ezt úgy, hogy én is folyamatosan előrébb jártam az angol tananyagban, mint az osztályom/csoportom. Újat sose tudtak mondani, viszont volt 1 db (természetesen helyettesítő) tanár, aki képes volt olyan feladatokat kitalálni, amin nem untam halálra magam.


Az a minimum, hogy a feladataid készen legyenek és annyira figyelj, hogy bármikor tudj válaszolni a tanár kérdéseire. Ezzel nem csak a tanárodat tiszteled meg, hanem saját magadat is bevéded. Egy kicsivel rosszindulatúbb tanár olyan fásítást rendezne az órai teljesítményed (teljes hiánya) miatt, hogy a hármast is alulról kapirgálnád.


Vagy, ha már mindenképp aludni meg bunkózni akarsz, akkor legyél színötös!

2016. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 acelsziv ***** válasza:
0%
Ha nálam ezt csinálnád tutira nem nyugodnék addig, amíg ki nem rúgatlak az iskolából, mert a deviáns viselkedésed bomlasztja a fegyelmet és a morált az osztályban. Szóval röpködnének a szaktanárik, és marha gyorsan a diri előtt álldogálnál - vagy a fegyelmi bizottság előtt.
2016. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi besavanyodott alakot, mint itt gyakorin... :D
2016. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha a tanárod a teljesítményt osztályozná, amibe egészen nyilvánvalóan az órai munka is beletartozik, akkor nem az volna a kérdés, hogy az ötöst megkapod-e...


Ezért aztán szerintem köszönd meg a tanárnak, hogy a teljesítményed helyett (amelyet eszerint teljes joggal értékelhetne rosszabbul), te mégis a tudásodra kapsz érdemjegyet.

2016. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Ostoba tanár nem tudja helyesen a dolgokat és még ő pattog. Szép.
2016. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

De sok itt az agressziv ember:D

Ennyi miatt nem csapathat ki, nyugi:)

Eleg gaz, hogy rajtad vezeti le a sajat frusztraltsagat ami abbol ered, hogy jobb vagy lassan angolbol, mint ő maga.

Talan inkabb fejleszthetne magat es nem azon kattoghatna unalmas perceiben, hogyan huzza le az evvegi jegyedet:D

2016. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!