Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ember az, aki azt...

Milyen ember az, aki azt hangoztatja, hogy ő bármilyen tevékenységben átlag feletti teljesítményt tudna hozni?

Figyelt kérdés

Mert ha adottságai nem is kiválóak, de a tanulási képessége és a szorgalma igen, és ezért akármibe kezd, ott idővel ki fog tűnni a tömegből?


Számomra nagyon idegbetegnek tünnek ezek az emberek, vagy én látom rosszul és ők a jó emberek? Mert hát az élet is igazolja őket, mert már nagyon fiatalon milliós havi bevételeik vannak...


2016. márc. 20. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem csak hangoztatja hanem tényleg dolgozik a dolgokon akkor ezek a sikeres emberek. Okosnak, ügyesnek és tehetségesnek nem születni kell hanem meg kell érte dolgozni. Sokaknak ez nem megy.

Ha csak mondja akkor meg nem kell vele foglalkozni. Ilyenkor sokkal inkább magát győzködi.

2016. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

oké, hogy sikeres, de számomra gyomorforgató jelenségek.


mézes-mázos viselkedést tanúsítanak akik felé ezt akarják mutatni, de ugyanakkor meg kegyetlenkedéssel operálnak, ha az szükséges.


Nettó manipuláció az egész ember

2016. márc. 20. 19:10
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Tudhat valamit, ha megér neked, hogy kiírj róla egy kérdést. Engem büszkeséggel töltene el, hogy ennyire foglalkoztatok valakit
2016. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ja velem találkozott kétszer az illető, aztán 3. személyeknek mindenféle ócsárolásokkal dobálózik rólam


de gondolom a sikeres embereknek ez belefér.

2016. márc. 20. 19:14
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Én végül is ilyen vagyok. Ismerek még 1-2 ilyet, mi furcsák vagyunk, igen.

Az élet majd igazolja.

2016. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem idegbetegek, idegesítőek.Nincs olyan ember, aki mindenben megállja a helyét.Beképzelt buzgómócsingok.Általában kompenzálni akarnak ezzel valami hiányosságot, tehát mégsincsenek a helyzet magaslatán.
2016. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem olyan ember, aki nagyon szeretne valamibol kitunni, de meg nem jott ossze neki soha.
2016. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki tényleg jó valamiben, annak ezt nem szükséges hangoztatnia. Aki csak folyton felvág ilyesmivel, hát, vagy egoista, vagy lúzer aki "szájkaratéval" próbál kompenzálni.
2016. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát azért 20on pár évesen milliós havi jövedelem az csak jelent valamit, mondjuk ez nem tudja kompenzálni az idegbeteg viselkedést
2016. márc. 20. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Valamit biztos jelent, de azt semmikepp, hogy valami nagyot alkotott volna az eleteben. Bar ha mondjuk ovonokent keres annyit magyarorszagon, akkor tenyleg erezheti, hogy hihetetlen anyagi sikereket ert el, de sokkal valoszinubb, hogy valami olyan munkakorben keresi ezt a penzt, ami mindenkinek ennyit fizet. Neked lehet, hogy o az egyetlen ismerosod, aki ennyit keres, de o ismer egy csomo masikat, mert egyutt jartak egyetemre, egyutt dolgoznak, stb. Csak ugy tudja vele simogatni az egojat, ha olyanoknak dicsekszik vele, akik nem az o koreiben mozognak.
2016. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!