Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam le a maganorat?

Hogyan mondjam le a maganorat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jovore erettsegizek fizikabol(emelt) 9. osztalytol kezdve jarol egy tanarhoz, plussz orakra, ahol feladatokat ad fel, meg ilyesmi. Neha matekot is veszek nala, ha valami nrm annyira megy.Nos, eddig sosem jartam hozza nyaron.. De nalam mar kilotte a biztositekot..

-Folyton beszel, ahelyett, hogy erdemi munka folyna.

-Csak a penzre hajt.

-Multkor felhivott, hogy mar nem tudok pentekenkent menni, hanem csak hetfoj,vagy kedden. Mondtam, hogy az most nem jo nekem, es hagyjuk jovo hetre, mert mar programom van, amit nem tudok atteni. Kb. 5 percig nyaggatott azzal, hogy de muszaj talalkoznunk, nem tudja mikor jon vissza nyaralasrol stb.. Hiaba mondtam nrki, hogy most nem jo, folyton inzisztalt. 5 perc utan felfogta..

-Nem hiszem, hogy rendesen feltudna kesziteni fizikabol.

Holnap lenne oram nala, de nem tudom, hogyan mondjam el, hogy nem jovok tobbe nyaron? Egyebkent tlaltam egy masik fizika tanart, neki fogok irni, higy szeptembertol tudnek-e menni hozza. A mostanit meg megorzom matek tanarnak...

Szerintetek jogosan akadtam ki? Hogy razzam le?


2016. júl. 11. 09:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Amit meg tudnotok kellene, nem vagyok rossz tanulo. Nyaron ellezdek egyedul foglalkozni a fizikaval..
2016. júl. 11. 09:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Felhívod, bemutatkozol és szólsz, hogy idén nyáron nem fogsz járni korrepetálásra. Nem kell magyarázkodnod, nem kötelező járni. Ha rákérdez, akkor elmondod, hogy úgy döntött a család, hogy idén nyáron nem kell korrepetálásokra járnod, így hozzá sem fogsz most menni. De később, ha elakadsz, akkor majd keresed és majd lehet, hogy még találkoztok később.
2016. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Nekem vannak gyerekeim és jártak magánórára amiből kellett. A tanárok sokfélék, a jó tanulás mindkét félen múlik. Ha úgy érzed, hogy nem tudsz vele jól haladni semmiképpen se maradj nála, csak az idődet vesztegeted. Ahogy előző leírta lemondod és kész. Ha mégis szükséged lesz valakire aki segít, akkor keress egy olyat akivel összhangban vagytok és jól haladtok. Idő és pénzpocsékolás ha így marad, meg még ideges is vagy miatta.
2016. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha meg sz@r tanar is es semmi hasznod nincs belole, akkor szepen felhivod es megmondod neki, h ennyi volt. Ez teljesen normalis dolog. Ha meg eroszakoskodik, akkor legyel hatarozott. En a helyedben keresnek masik tanart.
2016. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, felhívod, és megmondod neki a problémáid okát. Azt nem kell említened, hogy csak a pénzre hajt. Egyszerűen számolj be neki azzal, hogy nem tetszik az egész előadásmódja, és hogy elbeszéli mással azt az időt, amit te FIZETSZ!! Gondolom nem keveset.
2016. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Négy év alatt ennyi különórával, már nem csak az emelt érettségit kéne tudnod letenni, hanem építeni egy rakétát, vagy tökömtuggya. Szóval szerintem keress másik tanárt mert ez csak a pénzed meg az idődet viszi
2016. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Kesobb felhivom.

Fizikara csak iden kezdtem el jarni, hiszen 11. osztalytol van fakultacio.. Igy kicsit nehez lenne meg raketat epitenem :DD

2016. júl. 11. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:

"folyton inzisztalt."


Invitál vagy inzultál. A kettő közül valamelyik. Vagy ő így egyszerre csinálta a kettőt? :)

2016. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A harmadik!


[link]

2016. júl. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!