Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jó ötlet? Ha...

Szerintetek jó ötlet? Ha igen, miről beszélgessek velük?

Figyelt kérdés
Ősztől új suliba fogok járni. Az előző iskolában nemigen voltak barátaim, szeretném ha most lennének. Már bejelöltem az új osztálytársaimat Facebookon. Arra gondoltam, hogy beszélgethetnék velük, hogy amikor találkozunk már valamennyire ismerjem őket.

2016. júl. 14. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet. :) Írj rá egyikre , hogy szia leendő osztálytárs. Aztán kérdezgesd, hogy miért pont abba a suliba jelentkezett, és aztán majd megy a téma.
2016. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kérdezd meg milyen az osztály, milyenek a tanárok, stb.
2016. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen gyerekek járnak abba az iskolába. Ha hülyék, akkor csak a csajokról meg a kocsmáról fogsz tudni beszélgetni velük. Ja, meg szidjátok egymást mint a bokrot. Kb. erre képesek. Remélem az új suliban normálisabbak lesznek az emberek.
2016. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!