Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megfenyegetett az osztálytársa...

Megfenyegetett az osztálytársam. Valami megoldás van erre?

Figyelt kérdés

Tehát ezen a hétvégén lesz a gólyatábor és az egyik srác az osztályból megfenyegetett. Mindenesetre kezdem az elején, hogy érthetőbb legyen. Lehet hosszú lesz, előre is ne haragudjatok.


Szóval ezt a srácot ismerem általánosból is, mivel osztálytársak voltunk, már ott is teljesen széjjel szivatott. Múlthéten elhívott engem és egy lányt (leendő osztálytársunk), hogy menjünk el valahova. Nos, én ezzel a lánnyal már beszeltem többször is és nagyon jófejnek tűnt, kedves és jófej volt mindig.

Viszont a srác folyamatosan engem szivatott, minden hülyeséget elmondott a csajnak rólam, beleértve hogy mekkora nyomi voltam az álralánosban mindig. Egy utolsó stréber voltam (pedig csak fontosak voltak a jegyeim és kedveltek a tanárok is, többnyire azért mert ők is jól viszonyultak hozzám). Valamint nagyon nagyon sokszor hozott kellemetlen helyzetbe mindenki előtt, mindig eltüntette a dolgaimat, vagy éppen a ruháimat tesi után, amik csak nagy nehezen kerültem elő "érdekes" módon fogva. De volt olyan is, hogy a mobilomat vette el és mindenféle hülyeséget beállítgatott rajta. Most nem mondanám el az összes ilyen dolgot, csak ezek néhány dolgok azok közül, amik végigkísérték a 8 évemet vele. Valamint ezeket mind mind elmondta a csajnak. Semmi különös reakciót nem mutatott, csak annyit mondott, hogy szerinte jófej vagyok. Erre a srác tovább folytatta, hogy márpedig nem vagyok jófej, mert a jófej emberek nem ilyen ruhákba járnak, nem lepukkant helyen laknak. Ja igen, persze, nem mindenkinek adatik meg hogy úgy éljenek, mint ők..

Mindenesetre számomra nyilvánvaló volt, hogy a lány velem szimpatizált inkább. A srác pedig mondta, hogy hétvégén a lány közelébe se menjek, sőt mi több, egyáltalán ne is jöjjek, mert nagyon megver, és ezt komolyan is gondolja.


Gyávaság lenne nem elmenni? Vagy van valami, amit tudnék tenni ezesetben?

Előre is köszönöm a válaszokat!


15/f


2016. júl. 27. 23:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egyszer nálam is beprobalkozott gimi első osztályában egy ilyen de.kisebb volt nálam, elsőre meg elengedtem másodszorra figyelmeztettem harmadszor megint és negyedszerre kegyetlenül össze vertem hetekig viselte a monolit


Felőled már rég jár egy veres a srácnak...

2016. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Milyen alkatúak vagytok? Ő erősebb? Te dagadt vagy? (Ha igen, akkor nincs soktól tartanod)

Az a srác rohadt irígy lehet rád... Szerintem csak fenyegetőzött hogy megver de nem fog.

Remélem te jössz ki jól, és nem idegeskedsz ezen sokat.

2016. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 eznemlényeges ***** válasza:
Hmmm, a kis husi megérett egy verésre
2016. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom hogy verd össze ahogy csak tudod.. Tessék ha nem tudsz verekedni akkor itt van pár videó amiből egy két jó dolgot meg tudsz tanulni.. https://www.youtube.com/watch?v=7Nm_2fDCqXw

https://www.youtube.com/watch?v=CRKOFy1o8bk

https://www.youtube.com/watch?v=0AiWPN7Qwuc

2016. júl. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerű: jól pofán kell verni a hülyegyereket, én nem hagynám magam terrorizálni.
2016. júl. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

"ezen a hétvégén lesz a gólyatábor"


Középiskolásoknak is van gólyatábor? Nyilván nincs. Csak és kizárólag egyetemistáknak van.

2016. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szokott lenni gólyatábor a középiskolásoknak is.. De ha nem is oda mennek akkor se hagyhatja hogy terrorizálja az a gyerek...
2016. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-os, ha nem tudsz valamit, akkor legalább maradj csöndben. 15 éve voltam elsős gimis, és már akkor is volt gólyatábor nekünk, gólyabál is. Bevett szokás.

Kérdező, semmiképpen se futamodj meg. Menj el szépen a táborba és a lánnyal is barátkozz, ismerkedj ha van rá alkalmad. Az erőszakot próbáld kerülni, szóváltásnál gúnnyal, szarkazmussal vágj vissza. Figyeld meg a srác gyenge pontjait, és használd fel ellene. Ha mégis fizikai útra terelődik a dolog, akkor mindenképpen védd meg magad, és amint lehet, hagyd ott a srácot. Egy középsulis gólyatábor tele van tanárokkal, nem lehet csak úgy verekedni.

2016. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik ilyen offenzívul, hogy megilyedj és hogy félj tőle, és így elveszi az önbizalmad és nem kell bunyóznia. Ha pattog neked, csak mosolyogj rá, ettől vagy dühös lesz, vagy tovább fog ugatni. Az önbizalom az első lépés a pszichológiai háború megnyeréséhez. Utána jön az agresszió, vagy az elengedem a fülem mellett és spanolok a sráccal ami én vagyok. Még sose verekedtem, nem lelem szükségét, pedig nem vagyok egy nagy pacifista. 15/f
2016. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi történt, elmentél végül?
2016. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!