Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan állítsam le, hogy ne...

Hogyan állítsam le, hogy ne sértődjön meg? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (aki az osztálytársam is egyben) akinek van egy amerikai ismerőse, márvagy 1 éve ismerik egymást és a srác ide fog jönni cserediákként egy évre az osztályunkba. Majd csak augusztus végén fog idejönni, de én is elkezdtem vele beszélni és mindig mondja, hogy mennyire aranyos vagyok és fog nekem hozni olyan dolgokat, amiket itt valszeg soha nem fogok találni stbstb.

Értem a célozgatásait, de én előre is gondolkozom és úgyis visszamenne. Találkozni meg úgysem mindig tudnánk. Aranyos meg minden, de nem akarom, hogy megsértődjön, hogy én ezt nem akarom.


2016. júl. 28. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Megmondom nem szeretnél ajándékot tőle,es ezzel nem akarod megérteni.

De amerikai az nagy távolság,es 1x úgyis vissza megy,es talán a barátságról s..fog működni a távolság miatt.


Ennyi.

2016. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te 16 évesen hány évre tervezel előre? Akik országon belül jönnek össze azok kapcsolata is 0.2-1.5 év időtartamú.
2016. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most már nem azért, nem akarok riba ncot nevelni belőled, de egy kis csókcsere lehetne egy amerikai sráccal nem??


Hát szerintem ő nem ilyen naiv, mint te.. Ő is gondolom, csak egy alkalmit szeretne veled, egy rövidtávú kis kapcsolatot.. Még 16 vagy, nem úgy kéne még felfognod.


Vagy ha akarod, persze, megmondhatod az első perctől, hogy semmi olyasmire nem számítson tőled és nem muszáj ajándékot hoznia..

2016. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!