Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy gyerek a suliban a...

Van egy gyerek a suliban a felmérőkben segitségemet kéri mert ha nem kiközösit piszkál, fenyít. De holnap felmérőt irunk s azt akarom hogy ne segitsek neki jöjjön ami jöjjön. Várom válaszokat de még félek valami lesz és hogyan állitsam le?

Figyelt kérdés
Nem vagyok verekedős söt kicsit félek tőle eddig erről anyam tud de nem mindent mondtam el neki.De még az is hogy nem nagyon merek megmondani neki valamit egynap ugy telik el hogy órán kopog vagy sug és akor segitenem kell neki a szünetben egy helyben ülök aligha szólok hozzá valamikor kér kaját és italt akkor adnom kell neki.

#állít #piszkálómat
2015. dec. 1. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad kihasznalni, állj a sarkadra, különben nem fogja abbahagyni. Fontos, hogy ne mutasd ki a félelmet,akkor még jobban fog szivatni.esetleg ha máshogy nem megy próbáld kiuütni. Am hány éves vagy?
2015. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért KELL segítened? Mi az, hogy kiközösít? Ketten vagytok az osztályban?
2015. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom mellette ülsz ha segítséget vár tőled. Kérd az osztály főnököt, hogy ültessen máshova. Akár azt is megmondhatod neki hogy mert nem vagy jóban azzal a gyerekkel és mindig piszkál, nem szeretnél a közelében lenni. A kajába meg tegyél hashajtót :D Többet nem fog kérni ha van egy kis esze
2015. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amugy ez a szivatásos ötlet is jó,összefosná magát ,én szakadnék... :D volt egy haverom aki folyton beleivott az innivalomba vagy beleturt a kajámba,fogtam a legerősebb csípőspaprikát amit találtam,bekenytem vele mindent ,és vártam a pillanatot :D
2015. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na az rendben vn nem egyből mellettem ül csak direkt előr e ül matek órán a másikokon meg hatra kell fordulnom h mondjam neki és igenmegprobalom hol nap nem segiteni neki s nem fogom hagyni magam 13 éves vagyok nov 19 től és a paprikás szivatás jó ötlet egyszer kiprobálom még nem vagyok olyan bátor hozzá
2015. dec. 1. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor szedd össze magad és legyél bátor :) ne szarj be tőle ,egyenesen megmondod neki,hogy figyelj nem fogok sugni mert igy nem tudok figyelni a saját munkamra,esetleg ha marad időm és lessz kedvem segítek.Csak azért cseszeget mert látja ,hogy nem mersz ellenszegülni,félsz tőle.
2015. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kapd el és szorongasd meg a golyóit. Ne hagyd magad, nehéz helyzet, de muszáj keménynek lenned, nehéz az élet, még most tudj kiállni magadért. Bár én is ezt tettem volna korábban. Ne adj neki semmit. Megmondod, hogy te nem az a fajta ember vagy, akivel lehet b*szakodni. Ha ne adj isten megütne, akkor ne az járjon a fejedben, hogy ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel, hanem az, hogy ha megdobnak kővel, dobj vissza kettővel.

Tudom, most az gondoljátok, hogy egy idegbajos vagyok, de nem, csak tudom, hogy ezt az életet, amit ma élünk sajnos nem lehet máshogy átvészelni. Mindenki ott próbál meg kicsinálni, ahol csak tud. Tudni kell magadat megvédeni.

2015. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!