Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szívattok meg egyetemi...

Hogyan szívattok meg egyetemi tanárokat?

Figyelt kérdés
Jó kis történeteket várok.
2016. júl. 31. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyetem nem erről szól. Ott már komolyság van, tanulnod kell ezerrel hogy tisztességesen lebírj diplomázni és feltudj készülni a ZH-kra megfelelően. Ott már nem az lesz mint általánosba és gimibe, ott már az életed a tét hogy minél jobb eredményeket érj el a saját érdekedben annál jobb jövő fog majd előtted állni.
2016. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi elég sokan vagyunk a szakon, a tanárokkal nem alakul ki közelebbi kapcsolat, így eléggé gáz lenne, ha szívatnánk őket. Nálunk nincs ilyesmi.
2016. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyetem nem iskola.
2016. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen tanárt nem szivatok meg. A munkáját végzi, ha nem lennének tanárok az egész társadalom megsemmisülne. Amúgy is a sok szemétkedő hülye átlagos viselkedése megfelel egy hatalmas szivatásnak. Én a tanárok helyében beszigorítanám ezt az egész szar rendszert, ahol a legnagyobb pofájú rosszindulatú gonoszkodó diákoknak van a legnagyobb hatalmuk, a jó tanulókat semmibe sem veszik.


És kérdező, te hogy szoktad őket megszivatni? Tönkreteszed az életüket?

2016. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetemen a tanárok felnőttként kezelnek. Illik úgy is viselkedni, mint egy felnőtt. Az egyetemi tanárokat nem szokás szívatni, mivel ő sokkal könnyebben tudja a hallgatót szívatni, mint fordítva.

Szóval el lehet felejteni a helyettesítő tanár és az utált tanár ellen elkövetett középsulis csínyeket. Ugyanis van egy nagy különbség a két oktatási intézmény között. Középiskolába muszáj járnod egy bizonyos korig a tankötelezettség miatt, ezért nagy a tűrés határ + sok tanár azért tűri el ezeket, mert nem akarja, hogy csóró hülye ne érettségizzen le. Komoly indok kell ahhoz, hogy valakit kidobjanak az iskolából a tankötelezettségi kor betöltése után.

Egyetemet viszont nem kötelező elvégezni, szóval minden további nélkül el lehet intézni, hogy legkésőbb félévkor búcsút intsenek neked. Ehhez elég, hogy ne legyen meg a kötelezően elvárt kreditszám a vizsgaidőszak végén.

2016. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó anyádat szivatgasd.
2016. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozhatsz velem. Csak jelzem, hogy ott ülök a másodfokú fegyelmi bizottságban:-).
2016. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetemre nem tanárt szívatni jár az ember. Saját érdeke normálisan viselkedni. Mondjuk én általánosba se azért jártam, de kinek hogy..
2016. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!