Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megszervezzem én az osztálytal...

Megszervezzem én az osztálytalálkozót?

Figyelt kérdés

5 éves osztálytalálkozó lenne idén az általános iskolai osztálytársaimmal, de ahogy veszem észre senkit sem hajt a dolog, hogy megszervezze.


Egyedül majdnem csak én vagyok az egyetlen aki egyetemre ment tovább, Építészmérnökin tanulok és az egész nyaram munka.


Tehát bevállaljam hogy megszervezem a találkozót, vagy ha nem érdekel ez mást ne csináljak magamnak plusz munkát a szervezéssel?


Mit gondoltok?


2016. aug. 1. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy másokat nem érdekel?

Mert pl. a szervezés engem sem érdekelt. Munkában is eseményeket szervezet, úgyhogy nekem az bőven elég :) De ha más megszervezi, akkor nagyon szívesen elmegyek az osztálytalálkozóra, mint ahogy el is mentem eddig mindegyikre, ami volt, akár általános, akár középsulis.

Szóval valakiken be kell vállalni a szervezést, és miért ne lehetnél te az?

2016. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék előtte az emberekre, hogy egyáltalán el tudnának e jönni, ne feledjétek, már rengetegen külföldön élnek és pl én sem utaznék 1000 km-t egy osztálytalálkozó miatt.
2016. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!