Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csak engem szivatnak?

Miért csak engem szivatnak?

Figyelt kérdés

Nagyon csendes vagyok, de nem hiszem, hogy ez az oka annak, hogy mindenki utál az osztályból. Vannak rajtam kivül más csendes emberek is, még is csak velem csinálják ezt..

Pl. egyszer régebben elfelejtettem lenémitani a telefonomat és megszólalt órán és egy anime openingjének a zongorán eljátszott változata volt beállitva a csengőhangomnak és elkezdtek a többiek röhögni azon, hogy jujj de komoly zenéket hallgatok..És azóta ha meglátják, hogy fülhallgató van a fülemben, már egyből röhögni kezdenek és mondják, hogy biztos már megint komoly zenét hallgatok..

Meg a csendességem miatt is teljesen hülyének néznek, volt, hogy egy osztályfőnöki órán arról volt szó, hogy szétesett az osztály, meg hogy az ofő is látja, hogy vannak emberek, akikkel ellenségeskednek a menőbbek, erre megszólalt az egyik ilyen ember és egyből engem hozott fel példának, hogy szerinte velem beszélni se lehet, mert egész nap csak ülök és nézek ki a fejemből. És hogy szerintük én hót bunkó vagyok, mert amikor hozzám szólnak, nem válaszolok nekik, vagy csak tőmondatokban.

De nem értem, hogy várják el, hogy normálisan reagáljak, hogyha azon ritka alkalmakkor is, amikor hozzám szólnak, csak szemétségeket mondanak..Pl. megállnak a padom mellett 10-en és mondják, hogy jajj lécci mondj már valamit, mert olyan viccesen beszélsz!! Vagy idiótaságokat kérdezgetnek..

Ha meg azt látják, hogy a barátaimmal beszélek, kifigurázzák a hangomat, azt, ahogy mozgatom a szám, meg ilyesmik. Azt hiszik, ilyenkor nem látom, hogy rajtam röhögnek és amikor legközelebb hozzám szólnak, majd jófejkedni fogok velük, vagy mi?..

Miért jó ez nekik? És hogy lehet az, hogy csak velem csinálják ezt? Már most gyomoridegem van a jövő év miatt..

18L


2016. aug. 6. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

nyugi nem vagy egyedül a világban

17/f

2016. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"egyből engem hozott fel példának, hogy szerinte velem beszélni se lehet, mert egész nap csak ülök és nézek ki a fejemből. És hogy szerintük én hót bunkó vagyok, mert amikor hozzám szólnak, nem válaszolok nekik, vagy csak tőmondatokban."


Ez nem igaz. Nem vagy bunkó, ők a bunkók mert kigúnyolnak olyan dolog miatt, amiről nem tehetsz. De nem csak, hogy nem tehetsz, hanem még nem is ártasz vele senkinek. Erre te vagy a bunkó? Ezek hülyék. Jó alaposan számolj be erről az osztályfőnöködnek, és mond, hogy ha ezt te mondanád meg nekik, akkor nem vennének komolyan, úgyhogy beszéljen ő velük. De jó alaposan. Amúgy nagyon egy tehetetlen osztályfőnökötök lehet.

2016. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Alapvető dolog mások b*@*sztatása, viszont ha mondasz egy tőmondatot, akkor az bunkóság? Pont fordítva. Nem vagy bunkó senkivel, ha tőmondatokban beszélsz. A másiknak való beszólás viszont AZ! Én az ilyennek nem is köszönnék, nem is válaszolnék, ha kérdez! Az ilyen álnok rosszindulatú férgek az sem érdemlik meg, hogy válaszolj nekik!
2016. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon csendes vagyok", sajnos, el kell szomorítsalak, pedig ennek is nagyon nagy szerepe van, hogy így bánnak veled. Külsőd miatt nem csúfolnak? Lehet antipatikus az arcod számukra, vagy irigyek rád, bármi, ami a csendességeddel megfűszerezve ezt eredményezi. Sok hülye ember úgy fogja fel, ha valaki csendes, az támadható, és úgy sem fog visszatámadni, ezért válnak sokan céltáblává.

Akkor is ha lenne valami gondod, nem kéne csoportosan gúny tárgyává tenni és téged szivatni. Ők szórakozásból csináljak, ezt élvezik. Biztos vagyok benne, hogy nem csak veled bánnak így, sok más ilyen diák van.

2016. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy ezek felnőtt korukban is ilyenek lesznek. Azt hinné az ember, hogy majd megváltoznak, de nem! Felnőtten is ugyanúgy tönkre fogják tenni mások életét, fel sem fogják, hogy ezzel mekkora kárt okoznak másokban. Ha az ilyeneket fölkötnék, csak jobb lenne nélkülük a világ.
2016. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na én az ilyenket ugy szájba verném mégha nem is megoldás


Engem is szivatak igy, de leszartam, mert rondák voltak, elhizottak, ostobák. Sulin kivül sok haverom van, szoval nem vagyok egyedül.


Amugy én egyszer az egyik fiunak leb**sztam egyet, mert mindig lehülyézet, azota kedves velem:DD


Amugy meg mi franc, hogy azért röhögnek, mert zongorát hallgatsz? Az utcán ezek meg kigáncsolják azt aki még játszani is tudd rajta?! Jézusom...

Ezek egyszerüen nyomorékok....

Figyelj ha szeretnél irj nekem privit


17L

2016. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Firedoom ***** válasza:
85%

Te szent isten! Golyot a fejukbe! Eddig azt hittem, hogy az en osztalytarsaim retardaltak, de ha egy zongora mu miatt beszolnak akkor ott durvan bajok vannak.

Ovodatol egeszen a munkahelyig mindig lessz a kozossegben nehany ember akit kitaszitanak, megvetnek, lekopnek, de ha indokot kernek toluk akkor csak hummognek. Ennek az egesz kiutalas dolognak az a "lenyege", hogy a tobbiek jot rohogjenek rajta es valamennyire osszefogja/lefoglalja a hulyeket. En evekig jatszottam el a celpont szerepet es amikor a tanar a szemembe mondta, hogy nem tud es nem akar tenni semmit akkor gurult el a gyogyszerem. Tenni "termeszetesen" en se tudtam ellene, de a helyzet lassacskan szinte magatol javult. A hulyeket kirugtak, lekuzdottem gatlasaimat es normalis baratokat szereztem stb.

Kitartason kivul mast nem tudok javasolni, de hiszem, hogy ha eselyt adsz neki akkor a helyzeted javulni fog. Ha egyedul nem tudsz valtoztatni akkor tamaszkodj a barataidra 19f

2016. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!